reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witajcie dziewczyny:)
zrobiłam tescik, i niestety pokazal jedna kreche, ale trudno, spodziewałąm się tego:) wiec podzwyższona temp jest pewnie przez to zapalenie... ale się nie poddaje i od paru dni piję ziółka te o których pisałąm jakiś czas temu, tak sobie poczytałam na innym watku oraz na innym forum, i jak zobaczyłąm ilu parom pomogły, i ile kobitek mimo problemów zdrowotnych po tym zaciazyło to aż podnosi na duchu:)
więc udaliśmy się z męzuchem do zielarskiego, kupiliśmy składniki, wymieszaliśmy i grzecznie od paru dni pijemy :D
a tak poza tym, mężulek przytaszczyl mi wczoraj igliwie do domku, pięknie pachnie:) dzisiaj bedziemy ubierac :D i ogólnie cały dzień w aurze świąt:D sprzątanie sprzątanie i jesczcze raz sprzątanie :D
 
a ja mam dziś mega PMS
ale w 19 dc na 10 dni przed terminem @???
nie wiem co sie dzieje
mąż ma mnie dosyć, ja siebie też...
jeszcze tel mi się rozkalibrował i nie mogę wejść w menu żeby to naprawić!!!
masakra niech ten dzień się już skończy
 
anuszka ja mam zawsze PMS 10 dni przed@ wiec wszystko w normie, wtedy zaczynam tez jesc czekolade i tak bylo w tym cyklu!!!:tak::wściekła/y:
 
reklama
amalfi spadła tylko o 0,1 to nie ma zle jeszcze słonce;-) głowka do góry , do poki @ nie ma jest nadziejeja.

pusteczki jak nie wiem tu na forum widze od kilku dni , no ale tak jak dziewczyny mowia swieta ida i to moze dla tego ;)
ja niedawno wstałam, kawe teraz , wyszykowac sie i do pracy ;)
 
Do góry