reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewczyny, za oknem tragedia, ale dojechalam do pracy i sie grzeje.
Musze w tym tyg porobic zakupy swiateczne zeby w przyszlym nie wychodzic.

Co tam u Was?
 
reklama
Ja też już w pracy...po wczorajszych przebojach z powrotem do domu , dzis do pracy zabrałm sie z sasiadem :D Dobrze ze P. już dziś wraca :)

Dali- moim zdaniem spokojnie możesz wziac cos mocniejszego, nawert jesli jestes w ciazy a tego Ci życze, to fasolce nic sie nie stanie :0 Ja w takich chwilach mysle sobie o dziewczynach ktore dowiaduja sie o ciazy duuuzo pozniej niż my nakrecone i żyja normalnie nieswiadome malenstaw-biora leki, nie oszczedzjaa sie itd. i potem rodza pieke zdrwe dzieci.
 
Np irlandki, 9 miesiecy biora wszystko co sie da i zdrowe dzieci rodza.:wściekła/y:
k-rolcia gdzie jestes??? Co tam ??? Jak tam????????
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki.

U mnie dzisiaj sprzątanko a jutro pierwsze świąteczne zakupy. Ruszam do boju, ale....... bedę Was podglądać:);-)
 
Witam moje drogie...
Wrocilam wlsanie ze spacerku z psiakiem.
Zmarzłam strasznie...
Moje kochanie znowu wyjechało... i zakupy swiateczne zostały mi na głowie... :(
 
reklama
Do góry