reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mój dziś zabrał te mielone z kuskusem, słoiczek sałatki warzywnej, kanapki, i jakis tam pudding. Lubię mu jedzonko szykować jak ma drugie zmiany, bo rano to sam sobie wstaje i szykuje. Ja myślę co tu na jutro zrobić dziś wieczorem, żeby miał jakby go znów rano ściągnęli do pracy. Takiego bez mięska. Pomyślałam własnie o sphagetti lub sałatce z tuńczykiem.

Fifka pokaż co tam kupiłaś kruszynce :)
 
reklama
a u mnie dzisia jrybka, ziemniaczki i surówka z kapusty kiszonej -mniam ;-)
no i zupa krupnik - nie przepadam no ale już jakoś zjem :))
a jutro to bigos, bo juz go jemy i jemy :)) mysle ze jutro juz ostatnia porcja

no fifka ja chce fotki zobaczyć

a ma_gdalena napisz mi na pw emaila to ci wysle pracę mojej siostry :)moze cos sie przyda
 
cześć dziewczyny :-)

dobrze, że pisałyscie o tych kapielach bo ja z kolei lubie wylegiwać się w gorącej wannie i nie wiedziałam ze to szkodliwe może być..:no:

staram się czytac na bierzaco wszystko co piszecie:)

fifka pokazuj :)

ściskam mocno Was wszystkie:)
 
Lamia dziękuje, że o mnie pamiętasz. Wysłałam już maila. A w ogóle to się zastanawiałam co dziś na obiad i jak napisałaś o rybce to mi się przypomniało, że mam w zamrażalce dorsza... :-)

Zafasolkuje już tyle testó zrobiłaś więc po co jeszcze ten dzisiaj?? :-D biedna Ty... teraz będziesz cierpieć na własne życzenie :-p
 
zafasolkuje: ja po jabłkach tez miała mdłości wiec na jakiś czas sobie darowałam, ale wczoraj na wieczór zjadłam i było już dobrze. JA mam tak że niektórych gatunków jabłek nie mogę bo po nich mnie ssie i źle sie czuję.

A mam krępujące pytanie:
Mianowicie, mam straszne zaparcia, naprawdę szok, i co robic bo ja sie boję bo jak muszę do kibelka a siedzę i siedze i musze się naprzeć to czy to może być jakieś zagrożenie ?? co robić ?????
 
reklama
zafasolkuje: a może sprawdź inny gatunek może masz jak ja, no albo na razie twój organizm nie trawi jabłuszek :))

ma_gda: daj znac czy sie plik otwiera

czekam na odpowiedz na wczesniejsze pytanie
 
Do góry