reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam dziewczynki,

a i mnie znów kicha problem plamienia po @ powrócił. A tyle miesięcy miałam spokój, myślałam, że się z tym uporałam a tu D*** blada. I najgorsze jest, że nie wiadomo dlaczego, bo wyniki wszytkie w porządku. Bleeeee.....
 
reklama
MartaMila mi sie raz tak zdarzylo ze mialam plamienie po @ i to caly cykl prawie z przerwą, wedty poszłam do ginka i okazało sie ze mam trobile - torbiela byl przerosniety niepekniety pecherzyk ktory zaburzyl pracę hormonow, z tego co wiem to plamienia tez moga wystepowac jesli poziom progesteronu jest niski
 
torbiel miala wymiary 4x4 cm wiec spora. Jak sa takie torbiele czynnosciowe z przerosnietych pecherzykow to sie z reguly same wchalaniaja. Ginek mi pow ze w okresie rozrodczym wiele kobiet to ma
 
No to może i u mnie tak jest, bo progesteron w porzadku. Ciekawe tylko, czy jest szansa, żeby coś wyszło z grudniowych staranek.

Kwiatuszku, ja też plamię już 2 dni przed @, ale do tego już się przyzwyczaiłam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
PROSZE O RADĘ...
chyba mam skurcze od wiesiołka, podobno wywołuje prawda???
wczoraj w pracy myślałam, że umrę... a jak badałam sobie szyjkę to mnie też bolała ... bardzo ...
niby można brać wieśka do owulki ale ja jeszcze nie mam narazie...
no i nie wiem czy sie martwić czy to od wieśka... czy nie ... nigdy wcześniej nie miałam takich długich i bolących, zdarzały się ale nie aż tak ... dziś już boli ale mniej...
bo na owulke taki ból to chyba odpada?
 
Do góry