reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Wow wow wow;D aaaaaaaaaaaaaaaaa nie wiem czy mam gratulowac...zeby nie zapeszac ale co tam;p wielkie gratulacje zaocznie;D i zycze zeby to bylo to!!
Ale super wiadomosc na poczatek tego okropnie zakorkowanego dnia!! Swieteni lilly;D Mam nadz ze wezme z Ciebie przyklad pod koniec grudnia! Mam nadz ze jakos przejda problemy z pecherzem! Buzka;*
 
reklama
Powinno sie powiedziec nie dziekuje, ale przeciez i tak jest za wczesnie... ja juz sama nie wiem co mam o tym myslec.... chyba ze owu byla wczesniej.... nie wiem... i to jeszcze byl test nie z porannego moczu, tylko przez to zapalenie z któregoś tam z rzędu:p
 
Kochana, ale news z rana! Zrob test jutro, albo lepiej na bete leć, mam nadzieje ze to TO! :tak: Wielka radość, w końcu cos ruszyło, grudzien bedzie szczesliwy dziewczynki!
 
ewika tez sie bije własnie ze mnie tak zaskoczy....
dewi moze to jakos podswiadomie nie poszłam zeby sie nie rozczarowac... wiecie jak to jest

oj nawet nie wiesz jak ja cie rozumiem... Ja zrobiłam pierwszy tescik jedna kreseczka :( Ale to było w 29dc chyba a teraz mam 32dc normalnie to wsze 27 -28 dni wiec spoznienie jest ale tesciku nie zamierzam robić do 40 dc :p A co, moze coś cie @ odwidzialo i chce sie w chowanego pobawic :) W sumie pierwszy raz nie nastawiam się ze jestem w ciązy... popprostu to tylko @ sie spóżnia :)

A tak wogóle to się witam:) U nas biao od sniegu... zasypało nas... A wlasnie jak juz sie "pochwaliłam" ze nie mam okresu to pewnie juz niedługo przyjdzie :) Tak jak zawsze robiłam tesciki mo myżlałam że to "to" i pupa... po zrobieniu tescika @ przychodziła :)
 
Ostatnia edycja:
Lilly ale wiadomosc, ale kochana jeszcze sie nie nastawiaj tak na 100% zeby potem rozczarowania nie bylo. Najlepiej poczekaj i dopiero za pare dni zrob kolejny test z porannego moczu, albo na bete pojdz. A ilo dniowe masz cykle zwykle?
 
reklama
Do góry