reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
U mnie slonce swieci jak cholera, ale mroz jest. I do roboty trzeba isc niestety.... Juz niedlugo. Jeszcze podloge umyje i ide sie malowac
 
Ewika długo już sie starasz? Przepraszam jak juz mowilas, ale nie chce mi sie wracac.

7 cykl. Jeszcze jeden nieudany i w styczniu mój gin powiedział ze mam sie zglosic to zaczniemy sie zastanawiac czemu sie nie udaje.. nie wiem co mial na mysli ale pewnie jakies tabletki albo monitoing.
 
nie stosuje zadnej metody bo dokladnie wiem kiedy mam owu. boli mnie wtedy podbrzusze, prawie musze chodzic w pampersach :) jest to okolo 14-15 dc
 
reklama
Do góry