reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
kurcze kurcze kurcze, wlasnie przyszla ta okropna, wstretna, beznadziejna @! Zupelnie bezobjawowo. Ale ja jej nienawidze!!
 
ewika tez sie bije własnie ze mnie tak zaskoczy....
dewi moze to jakos podswiadomie nie poszłam zeby sie nie rozczarowac... wiecie jak to jest
 
qrcze a juz myslalam ze Nam sie udało.. ehh..No ale co tam glowa do gory trzeba zaczac nowy cykl i brac sie do roboty :-)
 
ata- no wlasnie az sie boje tej naszej kobiecej intuicji i podsiwadomosci...moja wlasnie mi podpowiada ze pomimo intesywnych staran moze byc ciezko w tym miesiacu...ale mam nadzieje, nie daje sie :) I za ciebie trzymam kciuki, sczegolnie ze juz po termini @ jestes i jej dlaje nie ma wiec szanse masz duuuuze :D
 
kurcze kurcze kurcze, wlasnie przyszla ta okropna, wstretna, beznadziejna @! Zupelnie bezobjawowo. Ale ja jej nienawidze!!


no to my tak wszystkie mamy o niej takie zdanie hahhaahhahahahah, ewika ale tak jak mówisz nowy cykl sie zaczyna takz e nowe próby
czesc dziewczyny:))) widze ze juz czekacie na wiadomosci:) a wiec testu nie zrobiłam jeszcze, tak mi zimno bylo ze po pracy prosto do domciu biegiem i juz nie wstapiłam do apteki, ale @nie przyszla tak wiec jest cały czas nadzieja...:))) az mi trudno w to uwierzyc, kładłam sie spac wczoraj z mysla ze sie dzisiaj pojawi....

ata - a my jak na szpileczkach tu siedzimy i cały czas zagladamy - ale nic jak jutro to jutro tylko nas nie wykiwaj hahahhahaahhahah

w takim badz razie kciuki dalej zacisniete :p
 
reklama
heh a ja myślałam że super wieści czekają na mnie po wejściu na bb ale mam nadzieję że jutro będą czekały :)
właśnie wróciłam z godzinnej przeprawy z śniegiem ale podjazd dla mężulka odśnieżony choć trochę :-D
 
Do góry