reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

cześć
ata czemu nas tak trzymasz w niepewnosci

zoszka
jak w nałogu to forum :)

my siedzimy w domu,chyba dziś choinkę ubierzemy,bo nuddyy
miłej środy

pewnie ze bb to nalog;p ale lepsze to niz papierosy;) grudzien wiadomo ze bedzie nasz! a co do aty to pewnie jest jeszcze w pracy a tu wszystkie sie niecierpliwia;) ja ozdoby kupilam a choinke zywa kupie 3dni przed swietami.
 
reklama
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr co za tempertaura!!!!!!! fatal jakiś, jeszcze na dodatek u nas wiać zaczęło...

wróciłam z pracy, grzeję się teraz pod kocem z herbatką, niebawem małż przychodzi do domu więc jakiś obiados zrobić trzeba, najchętniej to bym się kimnęła ;p

Ata, kupiłaś test???? @ nie przyszła??? gdzie się podziewasz?? ;)
 
łeeee cały dzień poza domem, czekam w niecierpliowsci co tam u ata-y słychać a tu cisza łeeeeee....jestem zawiedziona :/ Ale mam nadzieje ze to oznaka ze swietuja dwie kreseczki.

Ale wieje za oknem brrrrr
 
Zimno zimno, ale samochod odlodzilam;p
a ata moze swietuje (oby!!), albo probuje wrocic do domu, bo w taka pogode to to nie takie proste...;/
 
czesc dziewczyny:))) widze ze juz czekacie na wiadomosci:) a wiec testu nie zrobiłam jeszcze, tak mi zimno bylo ze po pracy prosto do domciu biegiem i juz nie wstapiłam do apteki, ale @nie przyszla tak wiec jest cały czas nadzieja...:))) az mi trudno w to uwierzyc, kładłam sie spac wczoraj z mysla ze sie dzisiaj pojawi....
 
reklama
Do góry