reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej :) ale tu milo, dzieki dziewczyny za mile przywitanie:))

ok wiec troszke o mnie
mam 27 lat, mieszkam w irlandii a pochodze z zachodniopomorskiego
w sierpniu beda 2 lata po slubie i zaczelismy sie starac o malenstwo :p
bralam dlugo dlugo tabsy ale od roku mam juz przerwe , cykli nigdy nie obserwowalam (az wstyd sie przy was przyznac widzac jakie wy "obczajone w temacie" jestescie :) ) ale ostatni trwal 28 dni
to drugi cykl w ktorym sie staramy, ale ja bym powiedziala ze pierwszy, bo w poprzenim akurat poszlam do dr i wspomnialam o planach ciazy i zauwazyl ze woreczek juz pekl i mowil zeby szybko sie przytulac bo sie moze uda ale spoznilismy sie najwidoczniej :(
w tym cyklu postanowilam sie bardziej przylozyc do tematu, a poniewaz nie prowadzilam dzienniczka, nie obserwowalam sie nigdy itd postawilam na testy owulacyjne
a wiec poczytalam o tym, kupilam sobie zestaw 15 testow, wydrukowalam w necie kalendarzyk co i kiedy robic i od 10 dnia po @ codziennie sie testowalam :p staralam sie tez pilnowac abysmy sie przytulali co 2 dni :p
przytulanko bylo w ta niedziele a w poniedzialek kreseczka wyszla prawie tak ciemna jak kontrolna, bolaly mnie tez jajniki i brzusio (bardzo dziwne bo zanim zaczelam planowac malenstwo nigdy nie zauwazalam takich rzeczy..) i doszlo do mnie ze to musi byc owulka.. wiec we wtorek rano przytulanko, wieczorem tescik i kreseczka bledsza niz w poniedzialek a wiec chyba trafilismy idealnie
teraz pozostaje grzecznie czekac ale ja juz bym chciala wiedziec !! bardzo chcialabym synka zeby starszy braciszek potem dbal o siostrzyczke i przyprowadzal jej przystojniakow :):):)
gdyby sie teraz udalo byoby super, bo dzidzia urodzilaby sie kilka dni po moich urodzinach :)))))

trzymam kciukiz a reszte staraczek, fajnie miec wsparcie :*

dzis bylo mi troche slabo ale to chyba duzo za wczesnie by odczuwac cokolwiek?
 
reklama
Fiona...cudo! :) gratuluje ci bardzo, ciekawe czy to bedzie przytojniak czy piekna kobitka :-)?

Ma_gdalena...super pazurki:-) trzeba miec talent.

ja w ramach moich talentow w przyszlosci, jak sie bardziej otworze pokaze Wam moje zdjecia, bo troche fotografuje ;-)

Jeszcze nie wiem czy to chłopak czy dziewczynka ake we wrzesniu mam miec kolejne usg to sie moze okaze jak raczy pokazac.Raczej bardziej czekam na ruchy nich na poznanie płci bo moim zdaniem niech jest to co ma byc byle by zdrowiuteńkie
 
Sil niżej nie można bo prześwitywał by paznokieć może te światło odbijające i tak Ci się wydaje... ale nie ważne!

Dziewczyny chyba nie uwierzycie bo ja sama nie wierze!!!! Mam stetoskop i postanowiłam posłuchać co tam robi moje maleństwo i kombinowałam 0od każdym kątem i w każdej pozycja aż w końcu leżąc na płasko na plecach nacisłam troszkę mocniej na same środek troszkę niżej pępka i chyba kopło!!!!!!!! Ale ja tego nie poczułam tylko w tym stetoskopie było takie głośnie hukniecie!!! a tak to słychać tyle jakieś szmery i moje jelitka!!!!

Fionka oczywiście prześliczne maleństwo!!! Pani dr nie wspominała nic o płci??
 
Fionka super zdjatka:)
Sweet witam bo nie miałam jeszcze okazji:-)
Magdalena możliwe że to dzidzia,super:D Ja tez lerzę i wyczekuję;-)
 
ojojoj ale naskrobałyście !! Nie da się doczytać ;p;p
Ja się nie pokazywałam bo mam straszne bóle kręgosłupa i po prostu nie potrafię nic robić. Co jest dla mnie dziwne bóle są w odcinku piersiowym czyli wysoko nigdy tego nie miałam i nie mam pojęcia co to jest !! :(
Jeszcze w dodatku @ mi się spóźnia 2 dni.. Na razie nie testuje bo nie chcę robić sobie nadziei. Jak coś to odczekam tydzień i dopiero zrobie ;]
Magdalena śliczne pazurki :) A Ty jesteś z Zabrza?? Bo ja z Gliwic a w zabrzu studiuje :D:D
Fiona śliczne maleństwo :)
 
Ostatnia edycja:
ojojoj ale naskrobałyście !! Nie da się doczytać ;p;p
Ja się nie pokazywałam bo mam straszne bóle kręgosłupa i po prostu nie potrafię nic robić. Co jest dla mnie dziwne bóle są w odcinku piersiowym czyli wysoko nigdy tego nie miałam i nie mam pojęcia co to jest !! :(
Jeszcze w dodatku @ mi się spóźnia 2 dni.. Na razie nie testuje bo nie chcę robić sobie nadziei. Jak coś to odczekam tydzień i dopiero zrobie ;]
Magdalena śliczne pazurki :) A Ty jesteś z Zabrza?? Bo ja z Gliwic a w zabrzu studiuje :D:D
Fiona śliczne maleństwo :)

rub tesciocha i nie czymaj nas w niepewnosci....Jakas fasolinka by sie sprzydała bo długo juz zadnej nie było
 
reklama
gochaa no ja z Zabrza :) a studiuje w "Katowicach? A gdzie studiujesz? na polibudzie czy w medyku??

Kurcze tak się podnieciłam tym "kopnięciem", że chyba oszaleje!!!!!
 
Do góry