reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael ja wiem tyle ile mi mój P. powie, wykwalifikowany barman, który pływał po morzach i oceanach na statkach wycieczkowych a na tych....wiadomo, alko z całego świata

No, to ja uciekam moje panie. Dobranoc:****
 
reklama
Witam ja dopiero teraz do Was zaglądam bo od rana gdzieś biegam a niedawno wyszła ode mnie mamusia bo robiłam jej pazurki... Kręgosłup mnie boli jak ciu......l i nic mi się nie chce. Gotuje jeszcze flaczki drobiowe na specjalne zamówienie mojego męża! A co do pazurków to wczoraj obiecałam, że się pochwalę no więc chwalę się.... :-)
Zobacz załącznik 376548

Pazurki na tipsie bo mama ma strasznie koślawe paznokcie i niestety każdy innej długości. Zdjęcie niezbyt dobrej jakości bo robione moim telefonem, w którym nie mam lampy błyskowej więc nie wiem czy cokolwiek dojrzycie.
 
Ostatnia edycja:
008.jpg007.jpg006.jpgmoje malenstwo usg z 8 lipca 005.jpg

oj ale brzydko sie wklejiły ale mysle ze cos z nich zobaczycie
 
ja widzę:-D piękne wyszły:happy:
Lovka to ja coś poszukam i dam znać, i tak jak mówiłam Truskawci czekam na wypłat i zbieram się na zakupy:cool2:
a w ogóle wpłaciłam pieniążka za kurs i od poniedziałku zaczynam:-D coś zaczyna mnie nosić:rofl2:
 
Magdalena, jak na mnie to pazurki mają za wysoko to białe, ale ogólnie mi się bardzo podobają :)

Fiona, fajna Dzidzia, wszystko widać :)
 
Fiona...cudo! :) gratuluje ci bardzo, ciekawe czy to bedzie przytojniak czy piekna kobitka :-)?

Ma_gdalena...super pazurki:-) trzeba miec talent.

ja w ramach moich talentow w przyszlosci, jak sie bardziej otworze pokaze Wam moje zdjecia, bo troche fotografuje ;-)
 
reklama
Do góry