reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No a mnie to już w ogóle.....
Sil, to dobrze ale uważaj na siebie i wypoczywaj
Sun a skoro tak to faktycznie nie warto. Stresujesz się tylko. Ja tyle czasu już stosuje bo mimo w miare reg cykli to owu raz mam w 12 raz w 15 raz 20.Oszaleć można
 
reklama
Soglam, Silmiriel...a na samym poczatku mialyscie jakies objawy? co mnie dziwi najbardziej, ja mam bardzo wzdety brzuch i tkliwe sutki od jakiegos tygodnia, dzisiaj plamienia, oslabienie...ale temp dopiero dzis wzrosla

dziura..ale chyba nie jest lepiej sie oszukiwac tak jak robie to teraz, wiec lepiej wiedziec wczesniej i np isc na impreze i spokojnie napic sie alko :-):-)
 
Soglam, Silmiriel...a na samym poczatku mialyscie jakies objawy? co mnie dziwi najbardziej, ja mam bardzo wzdety brzuch i tkliwe sutki od jakiegos tygodnia, dzisiaj plamienia, oslabienie...ale temp dopiero dzis wzrosla

Ja w tym cyklu miałam dokładnie takie same objawy jak opisałaś i niestety przyszła @ :-(
 
milia nawet jeśli jesteś w ciąży to nie jesteś jeszcze połączona z dzidzią i odrobina alko na pewno nie zaszkodzi. A tak w ogóle to wątpie żeby test Ci teraz wykrył młodziutką ciąże, jedynie beta zostaje która pokaże jak tam hcg się ma.
To nie jest oszukiwanie tylko prawda szczera, że rzadko przed terminem@ cokolwiek test wykryje. Są wyjątki ale możesz zobaczyć jedną kreskę a potem się okaże że jednak Fasolka jest
 
no to rzeczywiscie musze troche odpuscic, bo zaczynam swirowac. czyli co, Sun...teraz musimy sie odblokowac i bedzie dobrze?:-)

Mam nadzieje, ze będzie dobrze... ale ja juz odpuściłam, bo bez sensu jest się stresować... i robić sobie nadzieje, bo później jest straszne rozczarowanie jak widzi się I kreskę na teście i przychodzi @. W tym m-c jak przyszła @ to nawet mój mąż się popłakał jak widział moje łezki... tak więc powiedziałam : STOP
 
Ostatnia edycja:
W pierwszym nieudanym cyklu miałam wszystkie objawy z możliwych. Choć wiedziałam, że czegoś takiego jak objawy ciąży przed @ po prostu nie ma. W udanym nie miałam żadnych, bo przestałam się doszukiwać.
 
dziura...no tak, co ma byc to bedzie, przeciez i tak losu nie zmienie. a i w weekend jak sie lampke wina napije to nie zaszkodzi z tego co piszesz. to dobrze:-) tak szczerze to ja cie podziwiam kochana, bo mnie juz sie lasuje w glowie, po pierwszym cyklu a ty, taka silna jestes. przyklad....
 
Sil napisałaś dokładnie to co miałam na myśli, ale jakoś nie wiedziałam jak ubrać to w słowa.... :zawstydzona/y: Nie można się doszukiwać czegoś czego nie ma... trzeba czekać, a co będzie to będzie...
 
reklama
Do góry