reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Silmiriel...ja to wiem, dlatego kochalismy sie z moim co 2 dzien od zakonczenia okresu:-) wiec licze, ze jednak moze cos sie zdarzy. tylko czy teraz moge zrobic test ciazowy, bo skoro niby 10dc mialam owu a teraz mam 22 to juz 12 dni minelo...jakos mnie korci

Sun...my dopiero pierwszy cykl, wiec bylo by niesamowite szczescie jakby od razu sie udalo (w co watpie)
 
reklama
Silmiriel...ja to wiem, dlatego kochalismy sie z moim co 2 dzien od zakonczenia okresu:-) wiec licze, ze jednak moze cos sie zdarzy. tylko czy teraz moge zrobic test ciazowy, bo skoro niby 10dc mialam owu a teraz mam 22 to juz 12 dni minelo...jakos mnie korci

Sun...my dopiero pierwszy cykl, wiec bylo by niesamowite szczescie jakby od razu sie udalo (w co watpie)

Ja radziłabym Ci poczekać do dnia @... ale zrobisz jak będziesz uważała....
 
Silmiriel, Sun...no wiem, wiem...ja tez czytalam wiele razy, zeby robic po terminie @...ale chyba nie ma kobiety, ktora nie korci zrobienie testu wczesniej:-D jeszcze jakis tydzien, wiec chyba zaczekam
 
Milla zrobic mozesz zawsze test....ale czy warto?? teraz masz w zasadzie nikłe szanse zeby wykryło nawet juz istniejąca ciąze....wiec szkoda widoku jednej krechy....ja miałam w 26dc I krechę a juz w 29dc II krechy ( termin @)....wiec jak widac....nikłe szanse:):)
 
Ael no ale jak mocniej przytulisz klozet to możesz czasem tak już zostać i robotnicy przyjdą rano i co…i g***. Srać? To po co Ci się chce? Niech Ci się nie chce!


Fifka, przecież prawde powiedziałam:-)


Sog strasznie się cieszę bo to doskonały moment na rozpoczęcie nowego etapu, zajęcie się czymś. Rozumiem, że musisz o tym z małżem porozmawiać ale chyba decyzja już podjęta.
To powodzenia i trzymam &&&&& za przychylny Tobie rozwój sytuacji
A no i pamiętaj, parapet mój..i kota:D

O i Sil widzę. A jak Twoje samopoczucie, poprawiło się?

Sun, moim zdaniem troszkę za szybko odpuściłaś testy owu. Żeby choć troche dowiedzieć się o swojej owu i w ogóle o niespodziankach organizmu trzeba je stosować min 2 cykle. Nie ma tak, że zrobisz pare razy w jednym cyklu i już.

Milia nie rób kochana testu, dla własnego dobra
 
Szczególnie, że jak coś to plamienie oznacza, to to dopiero byłaby implantacja, czyli dopiero od teraz liczy się wydzielanie gonadotropiny, czyli nic nie wykryje, nawet najczulszy

Dziurko, moje samopoczucie poprawi się jutro, ale ja tak mam po atakach, więc luz :)
 
Sun, moim zdaniem troszkę za szybko odpuściłaś testy owu. Żeby choć troche dowiedzieć się o swojej owu i w ogóle o niespodziankach organizmu trzeba je stosować min 2 cykle. Nie ma tak, że zrobisz pare razy w jednym cyklu i już.

Ale ja stosowałam testy owulacyjne przez 4 cykle... więc wiem kiedy mam owu.... a zaprzestałam, bo za bardzo się tym przejmowałam i musiałam odpuścić, bo już wariowałam...
 
reklama
Ael biedna tulę mocno i mam nadzieję, że szybko przejdzie kochana.
Soglam kochana tak się cieszę, że dostałaś interesującą Cię propozycję pracy :)

Buziaki dla wszystkich kobietek :):*
 
Do góry