reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Truskawcia myślę że okres dojrzewania mam już za sobą :D
Rozmawiałam ostatnio z kuzynem i okazało się , że spodziewa się dzidziusia , mieszka w Anglii i tam podobno lekarz nie przebadał ani nic i założył kartę ciąży , uwierzył na słowo że na teście były dwie kreski. ;O . Przyjechali do polski i tutaj dopiero się zbadała i wyszło że drugi miesiąc :) Także myślę że nie mamy co narzekać na służbę zdrowia :D
 
reklama
Witajcie dziewuszki :)
Ael, nie zazdroszczę i nie mam pojęcia, jak można by Ci pomóc :( Kisiel już nie działa?

A ja od rana z dołem, bo znowu atak. Wykończy mnie to moje serce psychicznie.
 
Fifka- a jakim szamponem myjesz głowę? :-) ja ostatnio na twarz dostałam od derm. taką delikatną maść-mówił, że nawet w ciąży można ją stosować np. co drugi dzień :-) i słyszałam też, że na łuszczycę dobra jest herbata z brzozy- może mogłabyś ją pić, to natralne :-)

Lamia- oookej, trzymam za słowo :-) życzę powodzenia i trzymam &&&&& za udany i zaciążony urlop :-D

Dziurka- w nocy :-p pisałaś, że masz dziwne myśli :-p

Olcia- to może hormony buzuja :-) a może to jakieś uczulenie?
Mój kuzyn, który pracuje w Ang. też mówi, że nasza służba zdrowia nie jest taka zła, bo tam jest jeszcze gorzej :-p
 
Truskawcia ten szampon to Polytar on jest na receptę, ale jest świetny! Ja jeszzce ani razu nie byłam u dermatologa po tym jak dowiedziałam się że jestem w ciąży. Ja tylko leki które miałam wzięłam i poszłam do rodzinnej i ona mi powiedziała co można a czego nie. Muszę się przejść ale narazie wszystko zagoiło się od słońca więc poczekam na wysyp większy. Ten dermatoog jest jednym z najlepszych tu u mnie i jest bardzo polecany ale ja się boje jego leczenia... raz dostałam leki przy których musiałam uważać na zachodzenie w ciąże przez najbliższe pół roku i powinnam dwie metody antykoncepcji w tym czasie stosować... Leków nie wzięłam i miesiąc później w ciąże zaszłam... - to się nazywa fart... a mówiłam mu ze się staramy, ale on stwierdził tylko żebyśmy troszkę poczekali i nic więcej, dopiero z ulotki i z forum dowiedziałam się co to za toksyczny lek... innym razem przypisał mi maść której NIE WOLNO stosować przy łuszczycy, bo mogą być powikłania.... on mi nic nie powiedział a ja dopiero jak kupiłam ten lek to po przeczytaniu recepty oczy na wierzch wywaliłam... o_O Dlatego mimo, ze podobno dobrze on leczy ja boję się o ciąże...
 
Jestem z powrotem. Wzięłam hydroxyzynę, która momentalnie mi pomogła ale uśpiła mnie więc pospałam 1,5 h.
Jakoś nawet lepiej bo się głodna zrobiłam i mam nadzieję, że leczo jeszcze zostało.
 
Dobra już mi nie przypominaj.... :p


Dziewczyny jestem załamana, ja już nie daje rady. Od paru dni znowu te przeklęte mdłości i znowu cały dzień wyjęty z życiorysu.
Chciałam sobie najnormalniej w świecie popłakać, nawet tego nie mogę bo mi się robi niedobrze.
Ja nie dam rady tak 3 miesiące do porodu... przecież to nawet nie idzie jakoś żyć z tym... nawet jak mój widzi, że dołuje się to go odpycham od siebie bo mi się robi niedobrze od każdego dotknięcia czyjegoś....to nie jest normalne.

Tule mocno Ael... strasznie przykro to słyszeć... tym bardziej, że kobiety raczej na początku ciąży żle się czują... a ty masz odwrotnie... Może zrób tak jak inne dziewczyny mówią... leż i odpoczywaj całymi dniami... remontem się nie przejmuj i nami też :-)
truskawcia: jak bede w domu to załącze fotki
a tym czasm dziewczyny się żegnam bo musze uporządkować sprawy w pracy, jak bede miała czas to jeszcze zajrzę przed wyjazdem a jak nie to dopiero po.
ŻYCZCIE MI POWDZENIA NA URLOPIE I ŻEBYM ZACIĄŻYŁA BO TEGO NAJBARDZIEJ CHCĘ .
buzki trzymajcie si e i do napisania nastepnego nie wiem kiedy papapapapap

Życze udanego wypoczynku.... może przyjedziesz z niespodzianką :-)
 
Tule mocno Ael... strasznie przykro to słyszeć... tym bardziej, że kobiety raczej na początku ciąży żle się czują... a ty masz odwrotnie... Może zrób tak jak inne dziewczyny mówią... leż i odpoczywaj całymi dniami... remontem się nie przejmuj i nami też :-)
)

Cały czas odpoczywam a w miarę jak się poczuję lepiej to coś w pokoju zagarnę albo obiad ugotuje, a tak siad płaski albo leżę i zasypiam.
I poza tym co ja głupotkę napisałaś, jak mam się wami nie przejmować, a komu mam się wyżalić :p jak nie wam? Remontem się jako tako nie martwię, zdaje sobie sprawę, że jest bliżej końca niż dalej.
Byłam właśnie u sąsiadki z toalety skorzystać, chwilę rozmawialiśmy i ona sama stwierdziła, że widać po mojej twarzy, że jestem zmarnowana i źle się czuje.
 
hej dziewczyny :)
jestem nowa na forum i chcialam sie przywitac, ja rowniez "staraczka" :) w tym tygodniu mialam owu i przytulanko wiec trzymam kciuki by sie udalo :)

Cały czas odpoczywam a w miarę jak się poczuję lepiej to coś w pokoju zagarnę albo obiad ugotuje, a tak siad płaski albo leżę i zasypiam.
I poza tym co ja głupotkę napisałaś, jak mam się wami nie przejmować, a komu mam się wyżalić :p jak nie wam? Remontem się jako tako nie martwię, zdaje sobie sprawę, że jest bliżej końca niż dalej.
Byłam właśnie u sąsiadki z toalety skorzystać, chwilę rozmawialiśmy i ona sama stwierdziła, że widać po mojej twarzy, że jestem zmarnowana i źle się czuje.

pociesze cie, wczoraj trafilam na artykul ze jacys amerykanscy naukowcy przeprowadzili badania z ktorych wyniklo ze dzieci kobiet ktore w trakcie ciazy maja nudnosci itd maja wyzsze IQ :) ze jakis hormon chroni rozwoj ich mozgu przez co wywoluje nudnosci
:)
 
hej dziewczyny :)
jestem nowa na forum i chcialam sie przywitac, ja rowniez "staraczka" :) w tym tygodniu mialam owu i przytulanko wiec trzymam kciuki by sie udalo :)

Witam na forum, trzymam kciuki by przytulanko było owocne :-)
Napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś, od kiedy się staracie, jakie cykle i kiedy testownko?

pociesze cie, wczoraj trafilam na artykul ze jacys amerykanscy naukowcy przeprowadzili badania z ktorych wyniklo ze dzieci kobiet ktore w trakcie ciazy maja nudnosci itd maja wyzsze IQ :) ze jakis hormon chroni rozwoj ich mozgu przez co wywoluje nudnosci
:)

Oj to moje dziecko prześcignie chyba Hawkinsa i Einsteina razem wziętych XD
 
reklama
Do góry