reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
dzieki dziewczyny za te kciuki:) jutro popo odezwe sie i dam znac ja sytuacja wyglada:))) a teraz zmykam ,bo jutro na rano:))) pozdrawiam pa
 
ata to czekamy z niecierpliwością
a ja już teraz tylko czekam do testowania mam nadzieję że szybko minie ten czas ;-)
ehh idę pooglądać tv i będę czekać na mężulka jak ja nie lubię zimy i jak mężulek musi wracać po nocy do domu :no:
 
paulina, mój jak się spóźnił dzisiaj do domu :sad: całe półtora godziny!! Myślałam, że zawału serca dostanę :sad:

a do testowania szybko czas zleci, zobaczysz :tak: teraz jeszcze ubieranie choinki, przygotowania do świąt... Jest czym się zająć :laugh2: (myśli - też ;-) )
 
ela, bedzie dobrze, nie stresuj sie, zrób sobie drugi test a sie uspokoisz ;) trzymam kciuki ;)
tez tam mysle elu - zrób sobie drógi tescik tak tylko dla siebie jak sie denerwujesz ale jak dla mnie nie ma po co - bo wszystko jasne ;P
Po co ma kase marnowac na testy, przeciez jest w ciazy!!! Tylko temu ze ginka nie potwierdzila na 100 %???? Taka procedura pewnie, 2tyg szybko zleca

Potwierdzam w 100% po prostu maja takie procedury i musza sie ich trzymac, a za dwa tygodnie beda zdjatka i wszystko - no i przedewszystkim piekny usmiech na buzce mamy :D

dziewczynki, właśnie wróciłam od gin i powiedział mi po usg, że mimo pół-dniowych okresów wszystko jest w porządku. Dziś 13 d.c i są dwa pęcherzyki jeden 33x24 mm a drugi o średnicy 21mm. Napomknął tylko że po clo często zdarzają się ciąże bliźniacze, ale czy dwa pęcherzyki zawsze to oznaczają, jak myślicie? Mam iść na na usg w czwartek zobaczyć czy pęcherzyki pękły.

jest to nawet w ulotce - czesto to u nich znaczy czesciej niz po owulacji naturalnej niestymulowanej - a musi ci to powiedziec bo jakby akurat tobie tak wypadło ze beda blizniaki to nie mozesz go zaskarzyc do sadu bo wiedziaąłs i sie zgodziłas.
Dwa pecherzyki nie zawsze to oznaczaja bo obydwa nie musza sie zapłodnic, podzielic alboo zagniezdzic prawidłowo.A to wszystko ma na to wpływ. Takze bez stresikow i trzymam kciuki

jestem ponownie:))) cały dzien zlecial i @ sie nie pojawiła:):-) ciekawe co to bedzie jutro... boli mnie od wczoraj w dolku jakby na okres ale tak delikatnie,i to od wczoraj... sama juz nie wiem. zawsze bolało ostro i od razu przyszla... i pobolało goszinke i przeszlo ,a teraz dziwnie jakos, nawet apetytu nie mam jak zawsze...


ATA KCIUKI ZACISNIETE I CZEKAMY NA TESTOWANKO!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez juz sie zbieram spac powoli :p
 
reklama
Do góry