reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Co za głupi lekarz. Chyba mozna zrobic usg dopochwowe jak na zwykle za wczesnie? Tez bym byla wkurzona, ale co do ciazy to nie martw sie, bajbus jest w brzuszku wiec nawet nie probuj myslec ze nie.
Zrob bete zeby zobaczyc jak sie podnosi poziom, to Cie uspokoi. I to nie jest zatrzymanie miesiaczki pani doktor! To jest fasolina i to jaka :blink:
 
ja jestem w 99,9% pewna, że to fasola.... u mnie te sprawy zawsze punktualnie, więc jeśli @ mi się nie spóźniała przez 10 lat to musiałabym być wielce pechowa gdyby to spóźnienie było z innego powodu niż fasola..... z każdą minutą mi lepiej... będę cierpliwie czekać na wizytę i już... nic nie robię, co najwyżej kupię test jak będę gdzieś przy okazji, ale nie wiem....
 
Po co ma kase marnowac na testy, przeciez jest w ciazy!!! Tylko temu ze ginka nie potwierdzila na 100 %???? Taka procedura pewnie, 2tyg szybko zleca
 
reklama
Do góry