reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ahia no to musze sie nauczyc samowyzwalacz wlaczac ;-P bo od siostr aparat pozyczylam na ciaze ;-P

ael jakie bierzzesz witaminki bo ja bylam u 2 ginkow i teraz zgupialam jeden dal mi probke tych
Pharmaton Matruelle, kapsułki miękkie, 30 szt

a drogi kazal kupic Femibion Natal 1 witaminy dla kobiet w ciąży - Feminatal 30tabl i jakies kwasy omega za 58zl ale niewiem jakiej nazwy mam napisane na kartce ;-) i co ja mam zrobic zmienic czy jak ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
jaka dziurka ??
bo z nivea czekam na meila aktywujacego

zmykam po woli bo o 21 koniec pracy ;-)
 
Ostatnia edycja:
ahia no to musze sie nauczyc samowyzwalacz wlaczac ;-P bo od siostr aparat pozyczylam na ciaze ;-P

ael jakie bierzzesz witaminki bo ja bylam u 2 ginkow i teraz zgupialam jeden dal mi probke tych
Pharmaton Matruelle, kapsułki miękkie, 30 szt

a drogi kazal kupic Femibion Natal 1 witaminy dla kobiet w ciąży - Feminatal 30tabl i jakies kwasy omega za 58zl ale niewiem jakiej nazwy mam napisane na kartce ;-) i co ja mam zrobic zmienic czy jak ??

Ja kochana żadnych witamin nie biorę, bo moja powiedziała, że to jakimś strasznym wymogiem nie jest, a ja musiałabym wydawać comiesięcznie dodatkowo 40 zł bo mogłabym brać tylko Falvit Mama, bo jest bez jodu. I tak jem dużo warzyw i owoców, wyniki cały czas dobre, młody dobrze się rozwija więc widocznie mi witaminowych suplementów nie trza.
Poczytaj na necie opinie o tych witaminach i wybierz, które lepsze.
 
dzieki bo ja zglupialam calkowicie ;-) poczytam w domku jak bede bo teraz znikam z pracy buziaki ;-)
 
Pisałam Wam tak koło południa o dziwnym zachowaniu mojego organizmu ale kompletnie mnie olałyście za co należy się foch:-D
No ale powiem tera więcej i jak zawalicie kobity sprawę i mnie przeoczycie to będę krzyczała i w ogóle wp*****l będzie jak sie patrzy...kapiszi?
A więc @ dostałam w poniedziałek a potem nie było za bardzo sposobności napisać Wam, że ów @ skończyła się nagle we wtorek w nocy chyba bo jak wstałam rano i se korka sprawdzałam to było ledwo co więc wkładka i czekam. No i nie bardzo już leciało a do popołudnia w ogóle przestało. Nie pisałam nic bo ta Czarownica-Ael przecież mi w poniedziałek przepowiadała @ w ciąży itd i pomyślałam, że najpierw sprawdzę a potem jak coś to rzecz jasna powiem.No tchnęło mię cuś i se zatestowałam dziś ale test negatywny, nawet słabiuteńkiej kresuni. Ale powiem Wam, że niepokoję mnie moje babelki, cycki się znaczy. Bo wczoraj przyuważyłam że jakieś takie nabrzmiałe są i co dziwniejsze...gorące:szok:Jak Boga...jakby cycki gorączki dostały i teraz tak se patrzę na nie, miętosze i oglądam i mam na lewym taką zyłkę jakąś. Na prawym też ale mniejszą. Bo ja w ogóle lewego cycka mam duużo większego niż prawego co mnie irytuje i w kompleksy wpędza.
I kobity nie wiem co robić. Test negatywny, cycki...no jak wyżej, @ jakaś taka....Do dżina nie pójde bo dziad na urlopie....
Aaa i jeszcze nie licząc tego w poniedziałek to dziś byłby 37dc.
 
reklama
Dziura sieroto inny gin, a za parę dni znowu test. JA WIEDŹMĄ NIE JESTEM :p, chciałabym ale nie jestem niestety.
A nie miałaś tak, że był sobie @ 2 dni, potem znikał na jeden dzień i dzień później wracał?
 
Do góry