reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sil to jeśli się okaże, że teraz jestem w ciąży, a umowę mam do końca roku, to nie będą mogli mnie zwolnić???
 
malutka ja to kochana nie wiem więc nie pomogę niestety
ciociu she dziękujemy a jakbyś jutro pamiętała i pojutrze itd to Cię będziemy całować i dziękować aż Ci się znudzi:-)
Sil dziękuję:-)
 
Malutka, dokładnie tak. Jak masz do końca roku, to w ostatnim dniu umowy musisz być w 12 tygodniu i jednym dniu ;) Przy czym na przykład, zwolnili Cię lub tej umowy nie przedłużyli, a Ty dowiedziałaś się w styczniu, że jesteś już w ciąży od tego długiego czasu, czyli w dniu wygaśnięcia ten ponad 12 tydzień, to muszą Cię przywrócić. Chyba, że firma splajtuje. Nie wiem, jak z dyscyplinarką, ale chyba też nie muszą.

She, już Cię dodałam :)
 
Malutka ja mogę jeszcze dodać , że macierzyńskie też będziesz miała wypłacane tylko z tego co wiem jakoś inaczej się to wtedy nazywa ale wychodzi na to samo. Wiem bo moja bratowa jest dokładnie w takiej sytuacji, że jej nie przedłużyli umowy ale na szczęście miała ukończony 12 tc i była u radcy prawnego i wszystkiego się dowiedziała.
 
witam ja w pracy ahh niemam sily a szef wymysla ze mam sprzatac dobrze ze juz poszedl to nie widzi czy sprzatam ;-) umyje potem podloge bo i tak tu do 21 siedze...

ael mam pytanko zdjecia sama robilas sobie czy ktos ci robil ze prawie kazde w takiej samej pozie ;-)
A moja tesciowa ma dzisiaj 60 urodzinki zyczonka zlozone jeden prezent dany dostala aka mate antyposlizgowa i poduszeczke na przysawki do wanny ale sie ucieszyla a 2 prezent to kolczyki;-)
a co do moich objawow dzisiaj spokoj choc problemy z jedzeniem ;-) ale pikus chociaznie tyje schudlam ten kilogram i tak sie czyma ;-)
 
reklama
Ael jaki tłuszczyk?? piękny ciążowy bzruszek!!! a ja sie chyba takiego doczekam w 30 tygodniu :-(

Tłuszczyk, tłuszczyk, trzeba się przypatrzeć :p
A Tobie prędzej niż w 30 tygodniu wyjdzie brzuszek nie marudź mi :p

ael mam pytanko zdjecia sama robilas sobie czy ktos ci robil ze prawie kazde w takiej samej pozie ;-)

Atanku, jedno z tych zdjęć robił mi mój, resztę robiłam sama, część na wyzwalaczu. Jedna poza bo chciałam brzucha tylko uchwycić nic więcej.
 
Do góry