reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
sog wchodzisz w link(poprawiony) i tam koło nazwy miasta jest taki"guziczek" głosuj i klikasz. Tylko szkopuł jest taki, że trzeba się zarejestrować i dlatego..kto może a jak ktoś nie może to i tak dzięki za dobre chęci.
 
Dziewczyny powiedzcie mi taką rzecz...
Jeśli mam umowę o pracę (jestem po okresie próbnym) ale umowę mam na czas określony.... to czy pracodawca może mnie zwolnić przed skończeniem 3 m-c ciąży, czy wtedy jestem już chroniona od 1 dni... ?????
 
Soglam, to dorzucam moje do kompletu, jak coś to poczekają, aż tamte zużyjesz (.) (.)

She, posłałam ci PW z FB. Admin nawet poczytać nie może pff.. A musiałam się położyć, bo mnie dół brzucha, przy pachwinie, aż do nogi boli straszliwie, a zgiętej chodzić nie będę :p Trochę ponegocjowałam, że jak to Małe, to ma się posunąć.
 
reklama
Malutka, to jest tak: Jak umowa skończy się po upływie 3 miesiąca to może nie przedłużyć. Ale jak umowa kończy się choćby jeden dzień po 12 tygodniu to masz przedłużoną do dnia porodu.

Dziurka, zarejestrowałam się, ale czekam na linka aktywującego :)
 
Do góry