reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
She a kiedy wysłałaś zaproszenie??? Możliwe, ze ja Cię już może mam na FB ale już sama nie wiem która jest która.... no może oprócz Ael ale ją zdradza brzuszek ....... hahahaha
 
Doczytałam
Magdalena jeśli chodzi Ci o ciepłe danie na kolacje to właściwie pomysłów jest co niemiara. Ja proponuję Ci lasagne niekoniecznie mięsną ,canelloni, cukinie faszerowaną( tu także mnóstwo pomysłów na ów farsz), różnego rodzaju zapiekanki i wiele wiele innych.
Do tego można by dorzucić sałatkę grecką a na deser..hm…tarta tatin z jabłkami podawana lekko ciepła z gałką lodów orzechowych. Mniam….
Sog kochana mój P. powiedział mi dziś że mam cyce duże, a lewy to w ogóle większy od prawego więc proszę bardzo, chodź …..popłaczemy obie
 
Ael ale ty miałaś fajny brzuszek już w 12 tyg. :-)

No w końcu 3ci miesiąc :-D


No wtulaj się wtulaj, tylko nie za głęboko bo mi się jeszcze wśród tych cyców udusisz :*
Wrzuciłabym Ci zdjęcie moich cyców, ale no to już by było zboczenie :p

She a kiedy wysłałaś zaproszenie??? Możliwe, ze ja Cię już może mam na FB ale już sama nie wiem która jest która.... no może oprócz Ael ale ją zdradza brzuszek ....... hahahaha

Haha :p
 
reklama
Do góry