reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Teżgotuję sama od roku, wcześniej nie gotowałam wcale :p Ale mój mąż kocha np moją sałatkę z pekińczykiem, czy z pomidorów, pulpety, spaghetti. Gołąbków się nie odważyłam. Ale wiecie co Wam powiem, powiedział mi kiedyś, że gotuję jak moja mama. A to największy komplement dla mnie, bo jak zaczęliśmy się spotykać, to on co niedzielę był na obiedzie. Bo wtedy mieliśmy oboje czas, pomijając moje podyplomowe. I często potem w domu mówił mamie jak ma co zrobić, bo u nas lepsze ;)
 
reklama
Ojj ale koniec o jedzeniu bo siedze glodna w pracy a przerwa o 15 dopiero i jedyne co zjem to jakis fastfood :(

A jesli moge troche ponarzekac to dopadl mnie znow jakis grzybek ;/
 
witam spalam do 12.30 ahh ale dobrze w ten deszcz sie spi szkoda tylko ze za 30 minut do pracy trzeba wyjsc wiec ja sie tylko witam ;-) i powiem ze mam kopytka ale zjadlam moze z 5 sztuk i mi niedobrze jakos jedzenie jest ciezkie...nic nie moge zjesc bez nudnosci.

milego dzionka ;*

magda trzymam kciuki za zaciagniecie M do lóżka ;-)&&&&&&&&&&
malutka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zacisniete ;-)
 
No mój mąż też często mówi, że dobrze gotuję :-) na szczęście, by się ważył coś innego powiedzieć!!! :p:p:p:p:p:p Ale niestety muszę Was opuścić bo właśnie muszę coś ugotować na obiad bo jak K wstanie (śpi po nocce) to jest zły jak nie zje :p miłego popołudnia i na pewno zajrzę wieczorkiem !!!!
 
Ael ja dopiero teraz zauważyłam Twój nowy suwaczek, jestem w szoku i jestem zazdrosna, że w 13 tc miałaś już taki ładny brzuszek... :-(

Nie zapominaj kobitko, że mój tłuszczyk też swoje zrobił. Spokojnie doczekasz się takiego brzuchola jak jak :-)

A wy złośliwe opowiadacie mi tu o jedzeniu a aj siedze w pracy :( I nie ebdzie dobrego obiadu :( Ale fasolke z mizeria bym chetnie zjadla !!!

To ja chętnie zabieram Cię z pracy do nas na obiad :-D

A jak już piszecie o jedzonku to może macie pomysł co mogę zrobić na kolację ze znajomymi w sobotę?? Tylko chodzi mi o coś na ciepło... Nie mam za bardzo pomysłów, myślałam jeszcze o faszerowanych paprykach mięsem mielonym i do tego jakieś zapiekane ziemniaczki ale w sumie sama nie wiem...

Cukinia faszerowana dobra, ale ja robię farsz z serka twarogowego + serka feta + szczypiorek, pychotka :-)
Albo też polecam luzowane nogi kurczaka faszerowane cebulką i pieczarkami, ale przy wyjmowaniu kości jest sporo zabawy ale warto. Albo jak masz grilla elektrycznego bądź takową patelnię, to zamarynowane kilka godzin wcześniej żeberka w marynacie miodowo-piwnej z dużą ilością ziół prowansalskich, ale najlepsze są z grilla, miód fajnie się karmelizuje i robi fantastycznie smaczną otoczkę na żeberkach :-D
Ja chyba po skończonych remoncie zrobię pieczonego królika albo flaczki kurczakowe w chlebkach, jak żurek się podaje. Te flaczki to chodzą za mną od długiego czasu xD
 
Ostatnio widziałam flaki, ale zwykłe, ale ja je lubię, a sądzę, że by mi zaśmierdziały na całe życie, więc sobie darowałam.

She, to do lekarza niestety jak grzybek :(
 
A nic w domu nie masz? Lactovaginal czasem pomaga. no i Tantum Rosa. I dużo kwaśnego. Dziewczyny jeszcze jakąś maść polecały. A może twój Cię zaraża?
 
reklama
Sil ja mam problem z takimi dolegliwościami od momentu brania tabletek ;/ Oboje braliśmy juz doustne tabletki a mimo wszystko co jakiś czas wraca ;/ ehhh
Mi pomoga clotrimazolum (maść) gin mojej kolezanki nawet powiedzial jej z emoze zastosowac dopochwowo.

I tak co jakis czas dostaje ten clotrimazolum globulki albo gynazol i jakies masci ;/

Ale wiadomo kazda infekcja to przerwa w staraniach ...
 
Do góry