reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No bo ja wybieram się z mężem na weekend teraz 29lipca. Podobno warto tam jechać:) Chodzi mi o to czy łatwo mżna się z nimi dogadać?Jak tam są ceny?
Czy lepiej pociągiem dojechać czy samochodem?

Jak nigdy nie byłas to jak najbardziej warto:)
spokojnie mozesz mówic do nich po polsku ewentualnie po angielsku i wszystko zrozumiesz co ci powiedzą wiec luz:)
ceny jak to w stolicach dosyc wysokie ale spokojnie lepiej wejsc w boczne uliczki dalej od starówki i hradczan i tam zjesz pysznosci za 100-200koron na osobe maks wiec luz:)
dojechac lepiej samochodem...bo szybciej i wygodniej zdecydowanie hociaz z paarkowaniem tam jest problem:/
nocleg ja zamawiałam na stronie Booking.com: 154706 hotels worldwide. Book your hotel now! mają swietne ceny okazyjne i niedaleko starówki:)
warto zobaczyc oprócz standardów zamek na hradczanach ale nocą bo cąły plac jest czynny do 24 wiec spokojnie mozna zrobic sobie nocny spacer:)
 
Dzień doberek, ja już niestety nie śpie od 7 bo z K naprawiamy samochód i co dziennie coś nowego wychodzi i biegamy po mechanikach, złomach i z sklepach z częściami samochodowymi... :/
Ael ja dopiero teraz zauważyłam Twój nowy suwaczek, jestem w szoku i jestem zazdrosna, że w 13 tc miałaś już taki ładny brzuszek... :-(

Sil co do FB to jak mam znaleźć tą grupę i jak mam się dopisać? Bo mam konto ale niestety ten cały face to dla mnie czarna magia...

Ewelka co do Pragi to osobiście nie byłam ale słyszałam dużo pozytywów i moi rodzice byli i oczywiście wrócili zachwyceni z pełną kamerą filmów i zdjęć. Jeśli chodzi o ceny to mama mówiła, że drogo jak cholera (to też zależy co dla kogo znaczy drogo). Ogólnie ceny w knajpach mniej więcej takie jak u nas albo czasem droższe. Ale mówili, że warto.... Na pewno warto zobaczyć "tańczące" fontanny - choć nie wiem czy tak to się nazywa ale plus minus o to chodzi :p
 
Gocha no dziś u Ciebie :-) wpadnę na tę mizerię z ziemniakami :-)

Ostatnio wogóle mam fazę na ogórki :-) jak nie mizeria, to kiszone, konserwowe, tzatiki :-D
 
ojj jo joojjjj to sie porobiło nie ładnie :( ehhh

Soglam tule mocno :*:)

A wy złośliwe opowiadacie mi tu o jedzeniu a aj siedze w pracy :( I nie ebdzie dobrego obiadu :( Ale fasolke z mizeria bym chetnie zjadla !!!
 
A jak już piszecie o jedzonku to może macie pomysł co mogę zrobić na kolację ze znajomymi w sobotę?? Tylko chodzi mi o coś na ciepło... Nie mam za bardzo pomysłów, myślałam jeszcze o faszerowanych paprykach mięsem mielonym i do tego jakieś zapiekane ziemniaczki ale w sumie sama nie wiem...
 
Pochwale Wam się, co zrobiłam z mężem w weekend... a mianowicie bułeczki drożdzowe (oczywiście sama robiłam) faszerowane parówką, pieczarkami i serem żółtym.... :-)
Były przepyszn.... jeszcze w zamrażalniku mam 2 szt. :-)
 
Magdalena, a może faszerowaną cukinię?? Kroisz ją na pół, albo 3 części jak jest duża, wyciągasz środek, ale tak, żeby w tej środkowej został dół, czyli nie do końca wyciągasz nasionka. I do tego wsadzasz wcześniej podsmażoną kiełbaskę z cebulką i boczkiem. Na górę jako przykrywkę dajesz plasterek pomidora i plasterek sera. I takie coś dusisz/ gotujesz. Woda ma być tak do 3/4 cukiń. Potem z tej wody robisz sos normalnie z mąki i śmietany. mówię Ci, pycha :)
 
reklama
Sil ja też robie taką sukinie tylko faszeruję miesem mielonym z pieczarkami i serem żółtym... :-) Tak wiec cukienie faszerowaną POLECAM :-)
 
Do góry