reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Jeśli chcesz zrobić cytologię na miejscu, to się wstrzymaj, ale jak np dostajesz skierowanie i umawiasz się na termin, to do lekarza możesz iść
 
No cytologie tam na miejscu.Podobno dwa dni po miesiączce można zrobić badanie.Właśnie nie wiem dlatego pisze do was zapytać o rade:-)
 
She, musisz zaprzestać słodkiego i potraw na drożdzach :-) możesz sobie zrobić jogurową przyjemność :-) tampona moczysz w jogurcie naturalnym i na kilkanaście minut wkładasz ;-) polecone przez ginka i nasze prababki :-D
 
She, musisz zaprzestać słodkiego i potraw na drożdzach :-) możesz sobie zrobić jogurową przyjemność :-) tampona moczysz w jogurcie naturalnym i na kilkanaście minut wkładasz ;-) polecone przez ginka i nasze prababki :-D

I obedzie sie wtedy bez kolejnych lekarstw od gina ?
 
Tego Ci nie powiem to na N mam w domu jak chcesz to Ci podeslę, nie wiem ile tego mam :-) Gynalginę też mam :-)
 
Dzieki Madziu :) Ale zobacze jak sie sprawy dzisiaj maja :) 3 dni smarowalam sie kremem clotrimazolum i moze cos pomoglo :D Swedzenia nie odczowam i zadnych uplawow nie mam. u mnie robi sie jakby taki serek... ale w razie W mam w domku jeszcze gynazol :)


A tak poza tematem to doczytalam ze wy sie juz wszytskie na fb widzialyscie ;((( A ja to co ? Tez chce was poogladac :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry