reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja kiedyś dostałam Gynalgin, a teraz, już w ciąży Nystatynę i oba pomogły jak ręką odjął. Gynalgin nieprzyjemny, ale pomógł na dwa lata, a przedtem też wciąż i wciąż coś
 
reklama
Zapytam mojego gin o ten gynalgin :) warto sprobowac :) Czasami to mi sie juz plakac chce ;/ Dbam o siebie a jakies dziadostwo musi sie przypeletac ;/
 
Mam pytanie laseczki czy od razu po miesiączce nie można iść do gina tylko trzeba odczekać 14dni?Bo tak mi pisała teraz kuzynka
 
Lactovaginal podałam przykładowo, ale np jak myjesz się nim po kazdej wizycie w wc to za dużo :) o to mi chodziło

Ewelka, ale czemu po 14 dniach? jak obserwujesz cykl, to w 14 dniu cyklu, jak już, bo wtedy wiesz co z owu, ale poza tym, nie widzę powodu
 
Silmiriel
czyli mogę jutro normalnie iść do gina bo dziś już nie mam miesiączki tylko małe plamnienia i normalnie m,nie bedzie badała i wogóle bede mogła zrobić cytologie tak?
 
reklama
Nie do końca cytologię. Ją najlepiej zrobić od dziesiątego dnia cyklu. Więc jak masz @ 5 dni przykładowo, to najlepiej 5 dni po nim iść. Ale nie później niż 7 dni przed @ kolejnym. I 48 godzin przed nie należy współżyć.
 
Do góry