reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Nie, bo stawiasz tymi dupkami na dół, bo musisz mieć jakiś spód. I jak cukinia jest na pół, to masz dół z ogonków, trochę je trzeba tylko podciąć. A tego nie odwracasz ;) Można też wzdłuż pokroić, bo ja mówię o w poprzek ;) ale nie wiem jak to wtedy się zachowuje
 
Ok więc zobaczę, jak znajdę ładne małe cukinie to zastosuje Wasz przepis ale jeśli będą same przerośnięte to pozostanę przy moich paprykach :p Miałam cukinię na ogrodzie ale niestety rodzinka już wszystko pozrywała...
 
Ja uwielbiam makarony :) Wiec wszelkie pasty panem domu ;) Bazylia czosnek boczek łosoś brokuly czy szpinak towarzysza mi bardzo czesto ;) Bardziej tradycyjne z miesem mielonym zwane bolognese albo cos bardziej warzywnego napoli tez moze byc :) Jesli chcesz adowolic gosci moze sproboj zrobic Quiche lorraine ! szybkie w przyzadzeniu i pyszne :D Skladniki dobierasz dowoli sama :D Na szybko zapiekanki,pity, tortille i hamburgery domowej roboty ;) A na deser ? Hmmm tarty serniki z malinami lub wiśniami albo nalesniki amerykańskie z borowkami :D mniammmmm


A zapomniałam dodać !! Przedewszytskim wszelkiego rodzaju sałatki !! pomidorki koktajlowe oliwki cebulka :) Zawsz emozna dorzucic jakies miesko kurczak albo poledwiczki ;) Bawic sie sosami - czosnkowe mmiodowo-musztardowe greckie ;) a do tego grzanki czosnkowe i pyszny obiadek jest ! ;)
 
Ostatnia edycja:
magdalenka ;) restauracje wysoko sie cenia a mozemy takie pysznosci na szybko w domku zrobic :) Tradycyjna polska kuchnie tez bardzo lubie :D Ale gorzej mi wychodzi gotowanie :( Mlode ziemniaczki , kapusta zasmazana mizerie fasolka :) Kotlety schabowe pulpety lazaniki gołąbki ;p ajjj jaka ja jestem głodna!!
 
reklama
No na gołąbki to mam takiego smaka, że szok! Ale ja gotuje sama dopiero od roku i wiele rzeczy robie pierwszy raz, jedne rzeczy wychodzą lepiej, drugie gorzej. Fasolka po bretońsku wyszła mi ostatnio pyszna ale gołąbki to nie wiem... to już chyba wyższa szkoła jazdy :p
 
Do góry