reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No rzeczywiście dziewcznki nastała cisza... Na ja siedze w pracy i niestety chciałabym już iść do domku....

A powiedzcie, co robicie dzisiaj na obiad???? ja robię naleśniki z pieczarkami, szynką i serem żółtym.... :-)
 
reklama
Fasolka szparagowa z mizerią. Choć zastanawiam się bo mamy królika w zamrażarce i czy by go nie zrobić...

Ael
ale zbieg okooliczności... Dzisiaj mój kolega w pracy mówił, że ma na obiad to samo co ty... Hahahaha

A tak na marginesie uwielbiam fasolkę szparagową... a ponieważ moja teściowa ma ogródek na którym ma warzywka, tak więc fasolki latem mam dużo...
 
Witajcie laseczki.Ja tez mam dzis wolne i jutro tez.Wstałam o 11 zjadłam sniadanko kanapki z serem i nadziewana martadela.Dzis na obiadek zrobie fasolke po bretonsku....
 
A ja mam dziś kotlecika z zapiekanym serkiem. I jeszcze nie wiem co do tego.
W każdym razie dziś załatwiłam nam kamyczki na mostek do domku, bo mamy pozwolenie na zajęcia pasa :p i transport i jestem z siebie dumna. I nafukałam rano na mojego, ale z tego dumna nie jestem

Co do FB, piszę jeszcze raz, bo wczoraj żadna nie zareagowała :p Grupa zmieniła nazwę na Kameralnie, jest tajna (przez poufna ;) ). Ale sądzę, że powinna służyć bardziej do patrzenia kto jest kim, niż do rozmów. Nie zawieszajmy forum do gadki o rosołku, bo wiele dziewczyn nie chce i ma prawo nie chcieć należeć do grupy, czy mieć FB. Już pominę wszystkie nowe na wątku staraczki.
A tak dodatkowo, mianowałam adminem Atan, za pomysł i Ael, za to, że tu nie dostała ;) Żeby było łatwiej, jak ktoś się będzie chciał dopisać.
 
No bo ja wybieram się z mężem na weekend teraz 29lipca. Podobno warto tam jechać:) Chodzi mi o to czy łatwo mżna się z nimi dogadać?Jak tam są ceny?
Czy lepiej pociągiem dojechać czy samochodem?
 
reklama
Na wieczór nam się co chwile plany zmieniają, dziś muszę znów do Gliwic jechac z M. odebrać jego ciotki... takze mam nadzieję,że dziś zaciągnę M. do łóżka :-p
Pies dobrze :-)

Mój wyjazd zbliża się wielkimi krokami to już za 4 dni :-o
dziś muszę pozałatwiać w US bo mam zwrot podatku a nie wiem jak to wygląda,gdybym tego nie odebrała w terminie ( wychodzi mi najpóżniej początek sierpnia), czy może to odebrać ktoś inny itp. no i do Play muszę iść, bo znów coś kombinują :-D
 
Do góry