reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dzień dobry dziewczyny :-) ja dziś mam wolne, ale muszę pozałatwiać kilka spraw :-) ale jeszcze odpoczywam sobie :-p
 
Magda a gdzie masz M.?
malutka będzie dobrze, zobaczysz. W sobote...faktycznie smiesznie tak, że zazwyczaj w ten dzień.

A ja dziewczyny podłapałam doła. Tak mnie cos natchnęło i sprawdziłam sobie w papierach kiedy pierwszy raz byłam u lekarza w związku ze starankami i się okazuje, że w kwietniu 2009 a myślałam że później. Czyli my staramy się już 27 cykli. No ja się pytam tego tam na górze co ja takiego zrobiłam, że nie dane mi zostać matką.
 
Slogam aż oniemiałam jak przeczytałam twoje posty... jesteś naprawdę dzielną i silną kobietą... z całego serca Cię podziwiam i tule najmocniej jak tylko potrafię... Wierzę jednak ze jeśli kogoś spotykają na początku złe rzeczy to w przyszłości ta osoba to sobie odbije. Świat ma swoją równowagę! Trzymam kciuki i wierzę w to z całego serca!

A u mnie krwawienie ustało, i brzuszek też nie boli. Obiecałam sobie ze jak maluszek przeżyje to od teraz będę poruszać się krokiem emeryta! Nie wybaczyłabym sobie chyba nigdy gdyby coś się stało przeze mnie...

Dziurko...Każdy ma swój czas... zobaczysz ze jeszcze mamą zostaniesz!! Mi gin opisywał sytuację pary która starała się dwa lata (podobnie jak ty) i z badań nic nie wychodziło złego a w ciąże zajść nie mogła...dopóki nie odpuściła!! Zaszła sama naturalnie i nawet się tego nie spodziewała! I ja wierzę ze tu jest klucz!
 
Ostatnia edycja:
Fifka a jak nie to będziesz miała ze mną do czynienia...:-p Masz leżeć, pachnieć i wyglądać, nic więcej. Bo jak nie to przyjadę i Cię popilnuję.

Dziewczyny wiem, ale muszę czasem powiedzieć to komuś. Ot taka forma terapii

A jeszcze odnośnie Sog to teraz jej zdrowie jest najważniejsze i mam nadzieję, że jednak zdecyduje się na wizytę u dżina żeby wszystko sprawdził.
 
Ostatnia edycja:
Magda a gdzie masz M.?
malutka będzie dobrze, zobaczysz. W sobote...faktycznie smiesznie tak, że zazwyczaj w ten dzień.

A ja dziewczyny podłapałam doła. Tak mnie cos natchnęło i sprawdziłam sobie w papierach kiedy pierwszy raz byłam u lekarza w związku ze starankami i się okazuje, że w kwietniu 2009 a myślałam że później. Czyli my staramy się już 27 cykli. No ja się pytam tego tam na górze co ja takiego zrobiłam, że nie dane mi zostać matką.

Masz prawo zostać MAMĄ i kiedyś nią zostaniesz... wierze w to... i tego oczywiście życze, bo wiem jak to jest ważne dla każdej kobiety.... :-D

Fifka wiele razy słyszłam sytuacje, że ludzie starają się o dziecko wiele lat, a gdy opduszczają to bach i dzidzia jest - tyle, że jak tu odpuścić, gdy się czegoś bardzo pragnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dużo jest takich przypadków, na przykład moja siostra starała się 1,5 roku i dopiero jak odpuściła nie myślała o tym to zaszła :):) a teraz już urodziła drugie dzieciątko :):)
 
Do góry