reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fionka no u mnie "stara bieda" Narazie nic nowego... 2 sierpnia mam znów wizytę bo do tego czasu dał mi L4 ze względu na bóle kręgosłupa i kazał brać duphaston
 
magda fajna chata ale mnie nie stac;-P
dziewczynki zle sie czuje wiec uciekam z necika nudnosci slabo mi i duszno moze sen prszyniesie ukojenie...
Dobranoc trzymajcie sie:*
 
Fionka no u mnie "stara bieda" Narazie nic nowego... 2 sierpnia mam znów wizytę bo do tego czasu dał mi L4 ze względu na bóle kręgosłupa i kazał brać duphaston

Ja mam wizyte w przyszły wtorek i tez pobolewa mnie podbrzusze a w niedziele byłam na pogotowiu bo bolał mnie brzuch jak nigdy a w poniedziałak miałam skurcz.Babka na pogotowiu powiedziała ze to normalne ze boli podbrzusze bo macica sie rozciaga itp.We wtorek tez bede miała wyniki z badan genetycznych i mam nadzieje ze wyszły dobrze.
 

A chciałabym, przynajmniej miałabym kogo męczyć i dziecko komu zostawiać sesesesesseeee!! XD

magda fajna chata ale mnie nie stac;-P
dziewczynki zle sie czuje wiec uciekam z necika nudnosci slabo mi i duszno moze sen prszyniesie ukojenie...
Dobranoc trzymajcie sie:*

To do okna, otwórz i głęboko i powoli oddychaj
Spokojnej nocy kochana :*
 
No to trzymam kciuki i uciekam sobie odsmażyć ziemniaczki :D na razie prawie nic nie przytyłam ale jak tak dalej pójdzie to może być nie ciekawie... :p ja jestem cały czas głodnaaa!!! Dobranoc
 
witajcie kochane :-) ja dziś spędzę dzień w pracy więc nie rozpisujcie się tu za bardzo :-p
ech...jak ja wytrzymam na urlopie bez was...

miłego dnia
 
reklama
Cześć kochane...

Ja oczywiście w pracy.... Nadal nie mam @ i cały czas żyje nadzieją... Czuję czasami jakieś kłucie w macicy i mam powiększone piersi, ale nie bolą... bardziej sutki mam czułe na dotyk....
Do testowania zostało 3 dni...
 
Do góry