reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zastanawiam się dziewczynki, jak ja wytrzymam bez kawy jak zajde w ciążę :-( tak strasznie ją lubie... oczywiście teraz jak się staram to ograniczyłam jej ilości, ale nie wykluczyłam...

A czy można w ciąży pić kawe zbożową????
 
reklama
Ael a no chce, tylko ciekawa jestem czy Ty tak wysoko noge podniesiesz:-D

No żebyś się nie zdziwiła XD

Ael mam pytanie czy tobie w ciąży lekarz zwiększył dawkę euthyroxu ?

Tak, normalnie brałam 150 mg, a endokrynolog dała mi 5 razy w tygodniu 150, a 2 razy 175. Z resztą sama powiedziała, że tsh podnosi się w ciąży i trzeba wyższą dawkę brać.

Zastanawiam się dziewczynki, jak ja wytrzymam bez kawy jak zajde w ciążę :-( tak strasznie ją lubie... oczywiście teraz jak się staram to ograniczyłam jej ilości, ale nie wykluczyłam...

A czy można w ciąży pić kawe zbożową????

Kawę normalną w ciąży możesz pić, słabą, taką z mleka bardziej, ale można. Kawę zbożową tym bardziej można :-)
Jak ja się cieszę, że ja kawy nie pijam w ogóle.
 
Malutka z nawykami i przywyczajeniami w ciązy jest tak,że jak cię samej nie odrzuci to nie mozna od tak odrazu odrzucic bo organizm tez jest w szoku a wszystko stopniowo.Wiec spokojnie zmiejszyc ilosc ale 1-2 kawy z mlekiem dziennie spokojnie mozna i wszyscy ginekolodzy to potwierdzają takze bez obaw kochana.
A kawa zbożowa to tymbardziej wskazana wiec wrzuc na luz i się nie przejmuj.Nie jest tak strasznie i drastycznie jak myslisz.Gorsze sa nagłe zmiany wiec wszystko stopniowo,bo organizm i tak mnie niezła jazde z hormonami i zmianami wszelakimi,wiec poc o mu jeszcze takie ekscesy serwowac:)
 
Dziura, wiem,że dziś czwartek, narazie mam słabiuteńkie krwawienie :-D także mam nadzieję na małe conieco wieczorem :-)
 
Ael to ja sie chętnie zdziwię.:-D

No to nastawiaj swoje cztery litery!

Ael ja na razie będę brać 50 25 na przemian. Także zobaczymy czy coś się poprawi : )

Kochana na razie masz dopiero co wykryte Hashimoto w małym stopniu intensywne, więc nie ma potrzeby brać wielkiej dawki. Ja biorę już kilka lat euthyrox więc temu mam takie wysokie. U Ciebie takie wystarczą ale musisz przestrzegać zasad brania tego leku i będzie ok :-)
 
reklama
Ael prosz.....(_!_)...
5z5z0wfx48y3
5z5z0wfx48y3
5z5z0wfx48y3
kop...
Która chce pizze? P. mnie wczoraj uraczył takim rarytasem i dziś co prawda odgrzewana ale jaka pyniaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
Do góry