reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja weszłam na chwile też oglądałam mam talent

A mialas isc spac hehehehe

Klamc akłamca hahahhahahhaahahaha no widzisz amalfi przyłapałas malwinke na goracym uczynku


Ja juz po kolacyjce - najadłam sie muszli za wszystkie czasy dzisaj o mniam takie pyszne były a teraz z m przy lampce winka siedzimy :D a literki to mi wiruja :D hehehehhee
 
reklama
Klamc akłamca hahahhahahhaahahaha no widzisz amalfi przyłapałas malwinke na goracym uczynku


Ja juz po kolacyjce - najadłam sie muszli za wszystkie czasy dzisaj o mniam takie pyszne były a teraz z m przy lampce winka siedzimy :D a literki to mi wiruja :D hehehehhee

Witam was miałam iść spać ale jeszcze na chwile weszłam zobaczyć bo usnąć nie mogłam hehehehe. A u mnie nadal brak @.
 
Ok , to informuj nas jutro!!!! Bo fasola pachnie na kilometr:tak:


I jestem wkurwiona bo mam plamienie:( A ja zawsze przed małpą mam plamienie.

No wklejam zdjęcie mojej bratanicy Zuzi zostałam ciocią parę dni temu muszę się pochwalić.
 

Załączniki

  • zuzia.jpg
    zuzia.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 26
  • Obraz 015.jpg
    Obraz 015.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
hej laski!
ja jeszcze z łóżka nadaję hehehe, wczoraj wróciliśmy późno do domu i odsypiam ;) ale zaraz trzeba się zbierać i coś zrobić konkretnego...

Malwinka, trzymam kciuki żeby jednak @ nie przyszła !!
 
reklama
Do góry