reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Malwinka trzymam kciuki &&&& za jutrzejsze testowanie meduj jutro z rana wieści, oby to plamienie nie bylo zapowiedzią @, bratanica słodziusieńka i szynszylki także :)
 
cześć Kobietki :-)

Melduję się z kolejnym cyklem, a właściwie to z pierwszym "z prawdziwego zdarzenia" ;-) Jestem po odstawieniu tabletek, odczekałam jeden cykl, żeby zobaczyć, jak się zachowuje mój organizm i na szczęście wszystko ok ;-) Mierzyłam tempkę, obserwowałam swój organizm ze wszystkich stron, owulka była, tempka spadła dzień przed @... Wszystko jak w książce uczyli ;-) :tak:

Zatem zabieramy się z Narzeczonym do działania, dzisiaj mój 10dc, a @ powinna pojawić się 19 grudnia (mam nadzieję, że się nie pojawi wcale...). Może będziemy mieli najpiękniejszy prezent pod choinkę?... :laugh2:
 
My wszystkie liczymy tu na taki prezent hehe. I tego Wam zycze kobietki!!!!!!!!!!!!!!!

No miejmy nadzieję, że się nam wszystkim sprawdzi! :tak: No, możemy co najwyżej "przeciągnąć" ten prezent w czasie do okolic stycznia, to będzie wtedy "noworoczny" :tak: :laugh2:

A swoją drogą, fajnie było by przy okazji w styczniu wręczyć rodzicom buciki na Dzień Babci i Dzień Dziadka :-)
 
Ja znow do roboty, jak mi sie nie chce:no:. Ale szybko to odbębnie i przywitam mojego w nocy, przyjedzie z prezentami z polandii:-D
 
uuu ale cisza...wszytskie sie weekenduja...a ja dopiero z wykladów wrócilam...
dziś mam gorszy dzien....mam wrażenie że z w tym miesiacu nic z fasolki nie wyszło :/jakies takie przezcucie :(
I w zwiazku z tym P. mnie denerwuje bo nie wiem co mu odwaliło ale cały czas mówi do mnie w liczbie mnogiej albo WY :/
 
Witam panienki moje w koncu do was dotarłam mam w koncu naprawionego kompa:)Cały czas trzymam za was kciuki.U mnie @ powinna przyjsc dopiero w sr czyli 1 a wczoraj miałam plamienie a dzis nic.Zdarzało to sie juz ale najwyzej dzien przed a nie tak wczesnie chociaz czuje ze nici z tego
 
reklama
Do góry