reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Przyszlam z pracy i jem pierogi mrożonki hehe, bo mojego nie ma i nie ma mi kto ugotowac. Zaraz spadam upiec ciasto z makiem.

malwinka mam nadzieje ze na fasolke cie boli &&&&&&&&&&&&
 
to czy na @ czy na fasolkę to nie wiadomo, bo wtedy boli tak samo :)

Przyszlam z pracy i jem pierogi mrożonki hehe, bo mojego nie ma i nie ma mi kto ugotowac. Zaraz spadam upiec ciasto z makiem.

malwinka mam nadzieje ze na fasolke cie boli &&&&&&&&&&&&



Strasznie bolą mnie piersi i co jakiś czas mam ból taki jak na @ nie cały czas tylko co jakiś czas wiec nie wiem. Wogóle pokłóciłam się z moim mam zaproszenie na święta na kolacje wigilijna do przyszłych teściów ale nie będę jechać. bo mam mały konflikt z mojego mama. Bo mnie ostatnio wkurwiła. Zadzwoniła ostatnio do mnie i mi powiedziała dla czego ja każe jej synowi od czasu do czasu ugotować objad jak bym sama nie mogła. A dzisiaj miała taka odwagę żeby zadzwonić i zaprosić mnie na święta do siebie. Płakać mi się chce. Ale i tam zostanę w domu bo moja babcia jest ciężko chora i chce z nią spędzić święta bo nie wiem ile jeszcze świat przeżyje. Już miałam taka sytuacje że na moje 18-ste urodziny zadzwoniła mama mojego taty czyli moja babcia że dziadek zmarł miałam naprawdę zajebisty prezent na 18-stke a teraz mi została tylko jedna babcia którą bardzo kocham.


A co tam dziewczyny u was słychać.
 
Malwinka, teściowa jak teściowa. Musi taka być, bo o kim by kawały opowiadali. Daj sobie na luz. A mężusia nie należy rozpuszczać, jak uugotuje od czasu do czasu to mu naprawdę nic się nie stanie.

A swoją drogą z tąTwoją @ to ciekawa sprawa. Ja jak byłam w pierwszej ciąży to w terminie @ cały czas mi się wydawało, że przylazła, ale nie przylazła. Mam nadzieję, że u Cibie też tak jest.
 
Malwinka, teściowa jak teściowa. Musi taka być, bo o kim by kawały opowiadali. Daj sobie na luz. A mężusia nie należy rozpuszczać, jak uugotuje od czasu do czasu to mu naprawdę nic się nie stanie.

A swoją drogą z tąTwoją @ to ciekawa sprawa. Ja jak byłam w pierwszej ciąży to w terminie @ cały czas mi się wydawało, że przylazła, ale nie przylazła. Mam nadzieję, że u Cibie też tak jest.


No ja tez mam taką nadzieje że nie przyjdzie ta wredna @.
 
ja sie bzyknełam a teraz wróciłam z jarmraku bożonarodzeniowego....jak tam jest pięknie i wspaniale... świeta juz tak bardzo tam czuć no i pyszny wrocławski grzaniec z rumem yymmmm i prażone orzechy z karmelem az miło było zmarznac :)
...A jak usłyszałam pierwsza świateczna piosenke to az mi łezka popłyneła że taki piękny czas przed nami i że pewnie on tak szybko minie
 
Ja się z wami żegnam na dzisiaj bo idę spać. Dobranoc kochane wogóle wam dziękuje że jesteście.

Jutro do was zajrzę i na pewno będę dłużej muszę się położyć bo źle się czuje strasznie boli mnie krzyż i wogóle jeść mi się nie chce.

Pozdrawiam i całuje was kochane wszystkie.
 
reklama
Do góry