reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Atan śliczne zdjęcia:)
Co do tego bólu brzusia to ja w sumie staram się nawet tabletek nie brać ale jak trzeba to trzeba. Mi też pomaga aktywność fizyczna. Jakiś basenik pływanie , aerobik :).
Mojego szwagra dziewczyna miała bardzo silne bóle brzucha , na początku pomagał jej ketonal a później przestał.Lekarz zalecił jej antykoncepcje hormonalną i powiedział że ból będzie mniejszy.... no i rzeczywiście był. Jakiś czas temu okazało się , że trzeba usunąć jajnik .....;/ od jajnika przeszedł stan zapalny na otrzewną i miała operacje 2 w 1 bo jej się coś tam wylało w brzuchu... I tak nieleczony jajnik doprowadził do poważnej choroby .... do tej pory jakieś leki przyjmuje....
 
Dziewczyny nie krzyczcie na mnie, ale co powiecie na to jakbym test zrobiła jutro rano??? :zawstydzona/y: (powinnam w niedziele, ale może teraz .....)
 
ryz wstawiony i paluszki rybne sie robia ;-) a ja zjadlam banana ;-) i czekam na jedzonko az sie zrobi ;-)

kochana zawczesnie nic nie pokaze ja zrobilam wczesniej ale byla taka slaba ze prawie nie widoczna nie rob jeszcze bo jeszcze moze byc zamale stezenie ja zrobilam szczerze 4 dni przed ale powiem ci ze 2 dni posniej byla jeszcze slabsza od tej pierwszej... wiec wiesz mi niepotrzebnie sie stresowac poczekaj chociaz do dnia przed ;;-)
 
Ostatnia edycja:
Atan wiem, że musze poczekać, ale takbym już chciała wiedzieć co i jak... to czekanie jest w tym wszystkim najgorsze.... :-(
 
malutka decyzja należy do Ciebie i tylko Ciebie a my jedynie możemy sugerować. Ja ze swojej strony moge Ci jedynie poradzić abyś się wstrzymała. Wim, że już doczekać się nie potrafisz ale jeśli będzie I kreska? A nie każdy test wykrywa ciąże jeszcze przed @, ba! są takie które nie wykrywają nawet po terminie @ i to nie zależnie od producenta testu. Ale decyzja należy do Ciebie..
ucz się kochana cierpliwości...
 
reklama
Wiecie ja przez 5 lat opiekowałam się dziećmi w wieku 6 m-c do 5 lat tak więc mam w tej kwesti praktykę :-) i wiem co z czym się je... :-p
 
Do góry