reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no wiec milo ze ciekawa jestes dziurka ;-)
wiec pisze doktor sumienny wywiad zrobil i wogle starszy doktor i widac sumienny ;-) i 7 probek krwi mi pobrali i tylko za hiv zaplacilam 38zl a reszta byla w pakiecie ;-) mocz tez dalam ;-) a co do wizyty to 16 sierpnia mam genetyczne ;-) na 16 ;-)

dzidzia rosnie mowi ze jak na razie on tu tylko jedno widzi i serduszko bije ;-) nie slyszaam ale powiedzial ze na genetycznym uslysze ;-) a termin sie zmienil na 28 luty ;-) zmienil mi tabletki -witaminki ;-) te co mam probki zjesc a potem kupic inne ;-) a oto zdjecia wszystkich nie rozumiem ;-) szkoda ze na dziecku jakas ikonka jest ;-)
Zobacz załącznik 373641
dzidzia
Zobacz załącznik 373642wymiary
Zobacz załącznik 373640wykresy jakies ;-)
Zobacz załącznik 373643
cialko żołte
 
reklama
Atanku ja się niestety nie znam ta takich zdjęciach ale Fasolinkę widać dobrze. Na razie ciocia Skarpeta nie stwierdza czy podobna do tatusia czy do mamusi.
Pyscku niestety i ja Ci nie pomogę, ja tylko no-spa i to wszystko, zazwyczaj pomaga ale mam koleżankę która bardzo cierpi na @ i ona bierze ketonal. Pomaga ale w nadmiarze niszczy żołądek
Ja też wczoraj dostałam @ i mnie dziś brzuch boli, ale u mnie tak zawsze na początku..
 
No to widzę dziewczyny że mamy teraz nadmiar @... no ja powinnam dostać w niedziele czyli 24, ale mam nadzieje, że nie nadejdzie...

Atan
a powiedz mi proszę, jak powiedziałas mężowi o ciąży, jak to zrobiłaś i jaka była jego reakcja.... ???
 
no wiec kupilam wczesniej takie male skarpeteczki z napissem i lov papa ;-) niebieskie;-)
i po 24 gdy byl juz dzien ojca mowie mu ze to od dziecka prezent bo dzisiaj dzin ojca a on nie skumal zdziwiona mordka hee i mowie mu ze znam wynik badania krwi i ze jestem w ciazy a on aha byl zszokowany nie doszlo do niego po nchwili wstal przytulil mnie pocalowal i brzuszek tez pocalowal ;-) a ja sie go pytam czemu nie skaczesz z radosci mnie to energia rozpierala i musialam sie uspokoic by sie nic nie wydalo ;-) do 24 ;-) a on mowi ze nie skacze bo stara sie ze szczescia nie poplakac ;-)i odrazu chcial sie chwalic calemu swiatu ze jest tata ;-)
 
Ael kupowała obrączki, czy się mylę??

A na ból przy @ najlepszy ciepły okład. Jakiś termofor, czy nawet butelka z ciepłą wodą

Atan, fajna ta Dzidzia:)

Mój dopiero teraz dostrzegł, że będzie tatą. Znaczy wiedział, ale jak poczuł ruchy to szaleństwo istne. Puka do dziecka co wieczór, dziś rano był niepocieszony bo spało... I całuje brzuchol :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ciekawe, jak ślub Ael :)

Hee? No jak by był zaplanowany to bym wam napisała, ale na razie sprawa stanęła w martwym punkcie. Nie pytajcie czemu bo nie chce mi się wyjaśniać. Normalnie Sil dziewczyny o zawał serca przyprawiasz :-D

no wiec milo ze ciekawa jestes dziurka ;-)
wiec pisze doktor sumienny wywiad zrobil i wogle starszy doktor i widac sumienny ;-) i 7 probek krwi mi pobrali i tylko za hiv zaplacilam 38zl a reszta byla w pakiecie ;-) mocz tez dalam ;-) a co do wizyty to 16 sierpnia mam genetyczne ;-) na 16 ;-)

dzidzia rosnie mowi ze jak na razie on tu tylko jedno widzi i serduszko bije ;-) nie slyszaam ale powiedzial ze na genetycznym uslysze ;-) a termin sie zmienil na 28 luty ;-) zmienil mi tabletki -witaminki ;-) te co mam probki zjesc a potem kupic inne ;-) a oto zdjecia wszystkich nie rozumiem ;-) szkoda ze na dziecku jakas ikonka jest ;-)

Bardzo się cieszę, że u Twojej fasolinki wszystko dobrze. Jak było widać serduszko to super :-)
 
reklama
ide cos zjesc bo nic jeszcze nie jadlam niedlugo wroce ;-)

ael on powiedzial jak ledwo co wlozyl i patrzyl na dziecko i mowi serduszko bije i dalej milczy mierzy tak z dobre 10 minut ;-) a ja leze na tej kozetce i tylek rekami trzymam ;-P ale wierze mu na slowo ;-) a i najwazniejsze w koncu nie zapomnialam sie spytac czy wolno mi sie kochac ;-) a on mowi niema przeciwskazan ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry