reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Widzę, że wypowiadacie się na temat alkoholu na chrzcinach.... hmmm ja jakoś nie mam nic przeciwko temu, aby ten alkohol był... U mojej siostry był alkohol, ale to na obiedzie jak ktos chciał drinka, lub piwo... - wódki nie było. A u mojego brata, który robił na sali to oczywiście alkohol był... ale większość i tak była przyjezdna tak wiec mało osób piło... Ja nie wiem jak to będzie u Nas... ale moi rodzice u mojego brata byli odpowiedzialni za alkohol - oczywiście finansowo... :-D Tak wiec jesli u mnie bedzie tez miał być, to tatus stanie na wysokości zadania :-D

No ja właśnie czuję tak jakby zbliżająca się @... tyle, że delikatniej... czasami coś mnie tak kłuje... (.)(.) raczej nie bolą,... bardziej sutki... Tak wiec żyje nadzieją... Test robie w niedziele, ale tak mnie korci zrobić juz teraz :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej laski :) co do alkoholu na chrzcinach...co byłam na jakiś to wódka lała się strumieniami :-p nie mam nic przeciwko.
Byłam u dzina, wszystko ze mną w porządku :-) za 3 dni powinnam mieć owu :cool2: starania po raz kolejny czas zacząć :D miłej pracy tym zapracowanym ;p Dzisiaj az powera dostałam :D chyba zrobię 130% normy hehe
 
Sil jak znowu usłyszę od niej taki tekst albo podobny to jej odpowiem na niego, że aż jej w pięty pójdzie..
Dobra ja uciekam się umyć itp. i lecę zapisać Ł do dentysty a później do domu sprzątać.
Do później :-) pa ;**
 
Laura, ale nie nastawiaj się na owu i kochanie, bo jest, tylko dziś z tego powera zrób fajną kolacyjkę, czy spacerek i potem się cieszcie sobą :) Akurat czas na dzieweczkę ;)
 
Sil oczywiście zadecydować musicie sami bo to Wasze dziecko, Wasza uroczystość i nie możecie dawać sobie coś wmawiać . Ale zastanówcie się czy chrzciny pozostaną jedynie chrzcinami a nie suto zakrapianą imprezą. Nie chcę żebyś mnie źle zrozumiała ale jeśli w rodzinie zdarzają się ekscesy po alkoholu to może nie ryzykować? A z tym alko na trzustkę …no to większej bajki nie słyszałam i ja.
Sil jeśli chodzi o lekarza to on już sam powiedział, że nie będzie udawał, że się zna niewiadomo na czym i dlatego pomoże mi z innymi specjalistami bo zna realia i wie jak trudno się dostać do poniektórych z nich. Wdzięczna jestem mu bardzo za takie podejście z sercem…
Klari łoohoho to ja się nie dziwię, że się wkurzyłaś…
Mnie znowu denerwują teksty" No to kiedy dziecko?"

Ciekawe jak tam Atanek?

Laura
to trzymam &&&& za owocną owu. ale tak jak Sil napisała, nie nastawiaj się, postaw na spontan!
 
Ostatnia edycja:
Dziura, taki lekarz to skarb... Nie mówię o suto zakrapianej ;) winko jakieś i może jedna wódka, na 17 osób styknie ;) Ale ile jeszcze czasu do tego, hohoho....

Ciekawe, jak ślub Ael :)
 
Dziewczyny umieram z bólu :-( :-( :-( dostałam wczoraj @ ale dziś jest gorzej brzuch mnie strasznie boli :-( czy zna któraś z Was jakiś sposób na ten ból po za tabletkami ??
 
reklama
No ja też jestem zaskoczona ślubem... o co chodzi>???? :szok:

Pyscek niestety mnie jak boli brzuch podczas @ to biorę tabletkę... bo nie nawidzę cierpieć, a nic innego raczej nie pomaga... Czasami wchodzę do wanny z ciepłą wodą, ale nie gorącąi masuję brzuszek - to też troszkę pomaga
 
Do góry