reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael ty to potrafisz pocieszyć... ;-) Mozliwe, ze mogę tymi słowami lekko urazić inne koleżanki, wybaczcie, ale to forum bez Ciebie to juz nie to samo...

Jeee taaam! Za jakiś czas może się wam trafić lepsze wydanie mnie i co wtedy :p

zastanawiam sie czy zawczesnie mnie nie umowil na to genetyczne kazal za 4 tygodnie ale dzisia wtedy ma rowne 12 tygodni starczy ?? bo ja siem nieznam ;-P

Kochanie genetyczne robi się między 12 a 14 tygodniem, a Ty przeto w 9 tygodniu jesteś więc akurat :-)

Bez Ael tu pusto i głupio i już...

Eeeej nooo, bo ja przez was będę się czerwienić :p


Madziu ja Ci pisałam, że możliwe, że grudzień będzie Twój mamuśka XD
 
A donoś :-D

zawsze mam osobistą, chyba wyglądam jak terrorystka :-p


a u mnie śluz podbarwiony na różowo :-( nie wiem czy to @ już się dużymi krokami zbliża czy jeszcze da mi czas ,żeby przelecieć faceta :-D

Ael,zapisze sobie to gdzieś :-) zobaczymy :-) ale lepiej nie :-p ja chcieć styczniowe albo sierpniowe dziecko :-D
 
zjadlam i co niedobrze mi ahh

a czemu tak poznio to genetyczne masz ?? nie powinno sie robic w 12 tygodniu ??zgubilam siem ;-P zbieram sie do pracy w pracy wejde do was napewno ;-) tylko troszke posprzatam i bede wolna ;-)
 
a u mnie śluz podbarwiony na różowo :-( nie wiem czy to @ już się dużymi krokami zbliża czy jeszcze da mi czas ,żeby przelecieć faceta :-D

Ael,zapisze sobie to gdzieś :-) zobaczymy :-) ale lepiej nie :-p ja chcieć styczniowe albo sierpniowe dziecko :-D

TY ZBOKU!!!!!!

Przeto pisałam Ci na gg, że mam przeczucie, że w grudniu zajdziesz, to akurat będzie sierpniowe dzieciątko :p
Chociaż nie wiem czy będziesz chciała dzieciaczka spod znaku lwa jak mnie znasz XD

Jezuuu...3 tygodnie i ćwiartka.....za kurna jakie grzechy!!


Atanku, Sil idzie na usg połówkowe nie genetyczne. Genetyczne jak pisałam robi się 12-14 tydzień, połówkowe 20 nawet do 22 tygodnia. To nie jest wcale późno, tak z resztą ginowie patrzą, ustosunkowując się do wzrostu dzieciątka.

Dziuro nie gadam ot cooo! :p W nosek mnie pocałuj!
 
Ostatnia edycja:
Magda, Twoją to ja zabrałam :p Sorry :p Ale nie oddam :p

głośno nawet nie było, bo przepych robili, czyli nie kopali tylko takim czymś pod ziemią pchali. No i posprzątali po sobie. Ale jak sobie pomyślę, że na naszej działce, jak ma być budowa, to też mają kopać i to kopać, nie przepychać to mi słabo. Tzn mieli to zrobić na wiosnę, czyli jeszcze wiosny nie mamy... A my w tym roku chcemy roboty ziemne zamknąć właśnie, by nie było bajzlu i by można coś z ogródkiem zrobić choc troszkę. Więc i fundamenty i gruntowy wymiennik ciepła.. A jak nam przekopią to będę gryźć

Atan, genetyczne koło 12, a ja mam połówkowe już
 
Sil no cóż, trzeba przecierpieć ale potem jaka radość. Własny dom to można by powiedzieć, że też dziecko swoich rodziców...
Ael a czemóż to?
 
TY ZBOKU!!!!!!
hyhy :cool2:

Przeto pisałam Ci na gg, że mam przeczucie, że w grudniu zajdziesz, to akurat będzie sierpniowe dzieciątko :p
Chociaż nie wiem czy będziesz chciała dzieciaczka spod znaku lwa jak mnie znasz XD
może być i lew byleby sierpniowe było :-D

Magda, Twoją to ja zabrałam :p Sorry :p Ale nie oddam :p
mam allah'y robić ? :-D dzięki Sil ;-)
nie chciałabym,żeby mnie coś po żebrach kopało, na szczęście nie pójdę w ślady Doni i nie będę lecieć z fasolką :-D( chociaż mama moja pewnie byłaby szczęśliwa)


głośno nawet nie było, bo przepych robili, czyli nie kopali tylko takim czymś pod ziemią pchali. No i posprzątali po sobie. Ale jak sobie pomyślę, że na naszej działce, jak ma być budowa, to też mają kopać i to kopać, nie przepychać to mi słabo. Tzn mieli to zrobić na wiosnę, czyli jeszcze wiosny nie mamy... A my w tym roku chcemy roboty ziemne zamknąć właśnie, by nie było bajzlu i by można coś z ogródkiem zrobić choc troszkę. Więc i fundamenty i gruntowy wymiennik ciepła.. A jak nam przekopią to będę gryźć

Atan, genetyczne koło 12, a ja mam połówkowe już
 
reklama
Do góry