reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja już po zjezdzie abolwentów...miło tak sie przejsc po szkole gdzie tyle wspomnien....spotakłam sie z wychowawca, koleznakami...fajnie bylo

BigChild- szkoda ze sushi Ci nie smakowało :( Mi za to narobiłaś takiego smaka, ze dzis na kolacje P. zrobi sushi. No i teraz sie pochwale.

Tak wygląda sushi mojego męza:



My bedziemy w tym roku swierza kupywac na swieta - pierwszy raz - bo tak zawsze sztuczna ale ja na szczescie wyrzucilam jak sie przeprowadzalismy;D

My w zeszłym roku wymarzylismy sobie pierwsza prwdziwa choinke....skończyło sie na zalanej podłdze i panelach oraz wiecznym sprzataniu igiel....nigdy wiecej :)

Devi, Dotka - to niesamowite, ja też jestem z Krzyków a dokładnie z Brochowa, więc z Devi to jesteśmy prawie sąsiadki :-)

jeszcze julieeta jest z Ksiaża :D


U mnie dziś dużo (wiecej niż zwykle )białego, kremowego śluzu....znou jakieś zapalenie :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadłam na chwilke :) we Wro na razie spokojnie nie pada, ani śniegu nie ma na szczęście :) Ja lece do kuchni wafla robic
 
ufffff nadrobiłam Was!
jaka ja dzisiaj śpiąąąąąąąąąąąąąącaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a tu jeszcze zaraz jedziemy na zakupy, jak mi się nie chce!!!! muszę sobie jakąś kurtę ciepłą kupić, z kapturem najlepiej, bo mi dupsko marznie ;p
 
Ja sobie kupilam bardzo fajny plaszczyk w reserved polecam :) cieolutki, pod sama szyje zapisany ze szalika nie trzeba, z kapturem, u dolu cos w rodzaju sciagacza bombki wiec nie podwiewa i trzyma ciepleko :) Wklejam foto :)
 
Ostatnia edycja:
dotka- tez kupilam sobie kurtke w reserved, podobna do twojej tylko czarna i sciagacz ma z tego samego materiału co kurtka ze srebna zapinka i wezszy . z tego co pamietam to glowne modele kurtek w reserved to ta twoja i moja :)
 
Nom dokładnie kojarze Twój fason :)
Devi w wykonaniu Twojego męża wygląda super !!!!
 
Ostatnia edycja:
mniam mniam mniam, pyszne musi być to sushi :D

cholera jasna nic nie kupiłam, jak ja nie lubię takich zakupów, beznadzieja, złaziłam całą magnolię (to dla gangu wro) i niiiiiiiiiic mi nie wpadło w oko, byłam w reserved, ale Waszych kurtek albo już nie było, albo przeoczyłam, kiedy kupowałyście i w którym reserved???
 
Devi, wow super to wygląda ja jeszcze nie próbowałam sushi ale jakoś nie ciągnie mnie do tego
testy owulacyjne poszły w ruch na razie bladziutka kreseczka ale molestuję mojego żeby nie przegapić, mężulek zadowolony i to bardzo a i ja nie mam co narzekać :)
Jutro idę na wesele koleżanki więc ide już spać
dobranoc wszystkim :rofl2:
 
reklama
dotka fajny nawet ten plaszczyk, lubie takie z zaznaczonym pasem
devi
jak sie bedziesz rozstawac z Twoim chlopem to mi podrzuc nr do niego.... Gdzie ty go znalazlas z takim talentem?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


A co tak yu cicho bylo dzisiaj?? jedna strona tylko nabazgrana???
 
Do góry