reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Aelreda tylko, że nie da się jakoś spokojnie potraktować sprawę... Nie umiem nie myśleć o tym... chyba za bardzo tego chce... Wiem, że to smieszne i powinnam wyluzować, ale nie umiem...
 
Aelreda tylko, że nie da się jakoś spokojnie potraktować sprawę... Nie umiem nie myśleć o tym... chyba za bardzo tego chce... Wiem, że to smieszne i powinnam wyluzować, ale nie umiem...
Da się da się, to siedzi w Twojej psychice kochana. Z takim podejściem, naprawdę będziesz potem płakać, że nie wyszło i na co Ci to będzie. Powiedz sobie, będzie co będzie, nie nastawiaj się już tak totalnie na fasolkę. Lepiej byś była negatywnie nastawiona ale przygotowana na przegraną aniżeli wina by Cię przygniotła, boś tak się nastawiła.
Przecież takie zawiedzenie później nie jest Ci potrzebne, nieprawdaż?
 
Dostaniecie z rana kopa, bo nie zauważyłyście Rasty. Niedobre Wy.

Rasta, cieszę się, że się pobawiliście, zawsze to mniej czasu na myślenie. A co będzie to będzie, silna kobieta jesteś i na pewno, jak nie teraz, to potem :)

Słoneczko, biegiem do lekarza, kobietko, masz 10 lat, że boisz się iść? A jak coś będzie nie tak i szpital albo co gorszego Ci się przytrafi? Chyba lepiej iść i wiedzieć?

Kolorowa, też uważam, że wrzućcie na luz, przy czym odwiedź lekarza pod kątem, czy w środku ok. Żadnych badań nie rób, póki Ci nie zleci. Po co się stresować. No i kwas foliowy łykaj, dużo witaminek naturalnych, postaraj się rzucić palenie i będzie super :)

Malutka, życzę Ci fasolki z całego serca, ale nie nastawiaj się. Opisane objawy przecież mogą też być na @. Trudno mówić o objawach ciąży przed @. To tylko niestety nasze wymysły. Ale kciuki trzymam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej ja tylko na chwilkę bo idę zaraz myć okna u babci i mam takie pytanie do mierzących temp. bo jak zmierzyłam gdzieś tak o 5.15 to miałam 36.90 bo strasznie mi się siusiu chciało i od razu po przebudzeniu zmierzyłam i później tylko leżałam o 5.40 zmierzyłam i było już 36.86 tak jak i o 6.00 to nie wiem czy do tej pierwszej temp mam cos dodawać czy jak.?
 
Aelreda i Silmiriel dziękuje za podniesienie na duchu... Fakt, nie chcę się rozczarować gdy jednak nie będzie II kresek i przyjdzie @, ale jakoś nie umiem wyeliminować tego z głowy... Do 24 przestaje pisać o tym na forum, muszę troszke wyluzować...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aelreda i Silmiriel dziękuje za podniesienie na duchu... Fakt, nie chcę się rozczarować gdy jednak nie będzie II kresek i przyjdzie @, ale jakoś nie umiem wyeliminować tego z głowy... Do 24 przestaje pisać o tym na forum, muszę troszke wyluzować...

O tym przestań pisać, ale ogólnie to z nami siedź i pisz, bo jak nie kop w tyłek!!! :p

Boże mój syn w końcu dał mi wolne od kopniaków! Alleluja!!
 
reklama
Do góry