reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a ja dzisiaj mam wilczy apetyt i do tego jestem jakas podenerwowana bym dzisiaj gryzla za byle co jakos mna energia dziala ze wry bym robila na wszystko ahh
u przyjaciolki sie nagadalam zjadlam dobry objadek i dodatkowo objadlam jej krzaczek borowek mniam ja we wtorek do ginka prywatnie mam nadzieje uslyszek serduszko bo zaczol mi sie 9 tydzien wedle miesiaczki

a do tego cos mnie pobolewa podbrzusze...

kurcze pieczone :-) najpierw uciekly spac a potem sie w*korzam bo nie moge znalesc tego widzialam kiedys plik który wklejasz do sygnarury taki ze jest male dziecko które rosnie z rtg na tydzien i mona ogladac to dziecko 360stopjni akle nie znalazlam...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki....

Testuję 24 lipca, ale powiem Wam, że mam strasznie nadęty brzuszek na dole - ogólnie jakoś zle się czuje... wszystko mnie boli i mam strasznie zwiększony apetyt....
 
Wczoraj go jakiś burek ugryzł :-( w tylną łapę, jeść nie chce zabardzo :( ma rane, a że on długowłosy to mu włosy wchodzą w ranę :-( i pogarszają sprawę :-(
 
Czekam właśnie jak otworzą gabinet.. bo jest sympatyczna pani wet.. a w drugim ktory jest szybciej otwierany jest facet, ktory się nie zna wogóle na leczeniu.. dostał p/bolową tebletkę i spał jak wychodziłam do pracy.. ale czekam aż ktoś małego przejmie i idę z psem do weta.. :-(
 
reklama
Do góry