reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

To nasz pierwszy cykl starań, dziś akurat był pierwszy dzień spodziewanej @ i zrobiłam test.:-p Co prawda ta druga kreseczka taka bladziutka, no i wyszla po jakis 2 min. Ale jest :tak: Obawiam sie jednak czy to na pewno to, bo brzuszek jednak ciągle pobolewa... Jutro lece do lab. Trzymajcie kciuki!!! :rofl2:
 
reklama
Martynek :) gratuluje, skoro jest druga kreska to jesteś w ciąży, a brzuszek może cię pobolewać, to normalne.
Ja zrobiłam test i jedna kreska, ale wiedziałam że tak będzie mam za dużo objawów na @. Pozostaje cierpliwie czekać.
 
Hej dziewczynki.

Ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej. Ginka powiedziała, że była książkowa owulacja i że nie mam co czekać 3go cylku po odstawieniach bo po co. Kazała działać. Nabrałam trochę nadziei że skoro byłą taka ładna owulacja to może się udało... Ale wczoraj robiłam test i była I krecha. No ale do końca cyklu zostało mi ok 2-3 dni. Zobaczymy czy @ przyjdzie.
 
Martusia masz racje co do testow.ja juz predko ich nie bede robic bo to strata kasy.moja jedna znajoma zrobila 3 testy po okresie i dopiero ten trzeci wyszedl pozytywnie, druga znajoma zrobila 2 tyg. po spodziewanym okresie i wyszla blada druga krecha, a trzecia robila testy wychodzily negatywnie, byla na usg ginek nic nie widzial a jak zrobila bete to okazalo sie ze jest w ciazy.niektorym te testy szybko wychodza a innym nie.
 
Nadzieja wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. ale masz fajnie.ja swoje dni przed slubem b.milo wspominam.do dzis czuje ten dreszczyk emocji a jestesmy juz 2 lata i 3 miesiace po slubie.Staracie sie juz o dzidziusia?
Jakos do mnie to nie dociera i chyba nie chce żeby dotarło, bo wpadne w panikę. Poza tym bierzemy tylko cywilny wiec wszystko odbędzie się w baardzo kameralnym gronie. O dzidzie zaczęliśmy się starać od tego cyklu. Testowanko 10 października :)
 
Martynek leć na betkę trzymamy kciuki
KrólowaFal widzę ze ty też taka w gorącej wodzie kąpana jak ja;) Ja dziś zrobiła test I krecha ale posłucham się powtórze w terminie spodziewanej @. Jeszcze jest nadzieja;) ale jak nie teraz to może w następnym cyklu
Nadzieja Trzymam &&&&&
 
reklama
Do góry