reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Createdbylove gratuluje szybkiego zaciazenia i zycze spokojnej ciazy.tez bym tak chciala.
Marymam nowy plan dzialanie na ten cykl.bede mierzyc temp. codziennie i w polowie cyklu zaczne robic testy owulacyjne.musze dopasc ta kom. jajowa.bo to sie zalosne juz robi.tylko zeby byl to cykl normalny a nie tak jak tamten bezowulacyjny.w sumie powinno juz chyba byc dobrze. jeszcze mam maly okresik, dzis 4 dzien cyklu.od wtorku zaczynam mierzyc temp.trzymaj kciuki.

Mary ja tez ostatnio z mezem ogladalam do bolu "zagubionych".skonczylismy ogladac ostatni sezon.a wy gdzie jestescie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hello!

Ja w pracy wiec tylko z doskoku.

Mary ja tez ostatnio z mezem ogladalam do bolu "zagubionych".skonczylismy ogladac ostatni sezon.a wy gdzie jestescie?

My jestesmy na sezonie 4. :-) Wciagnelo nas. :tak:

Marymam nowy plan dzialanie na ten cykl.bede mierzyc temp. codziennie i w polowie cyklu zaczne robic testy owulacyjne.musze dopasc ta kom. jajowa.bo to sie zalosne juz robi.tylko zeby byl to cykl normalny a nie tak jak tamten bezowulacyjny.w sumie powinno juz chyba byc dobrze. jeszcze mam maly okresik, dzis 4 dzien cyklu.od wtorku zaczynam mierzyc temp.trzymaj kciuki.

O, u mnie tez 4 dc. :tak: Ale @ jakas dziwna, obfita i ze skrzepami... :confused: Oby juz sobie poszla. A za Ciebie trzymam kciuki! Ja nic nie mierze, nic nie licze. :no: W ogole jakas jestem sceptycznie nastawiona do najblizszego cyklu, ale tez humor do d*** dzis, wiec moze to to... :confused::baffled:
 
Ja mam 37 dc :( wcale mi się to nie podoba. Na ciąże mam za niską temperaturę, a @ nie ma. Pewnie znowu się rozlegulowałam, tylko nie wiem czemu. Jak tylko przyjdzie @ wybieram się na badania.
 
Mary ostatni sezon- bodajze 6, to juz wogole Was wciagnie. my ogladalismy po 4 odcinki podrzad.u mnie dzis 5 dzien cyklu.okres mi sie juz prawie zakonczyl.u mnie okres podobny do ostatnich-bezbolesny, krotki, slaby- poznym wieczorem w srode dostalam,polecialo w czwartek i piatek a sob.tyle co nic, i dzis tak samo.jedyna roznica ze jest zywa krew a zawsze mam naprzemian zywa krew z ciemna, plus brudzenie.dzis zaaplikowalam sobie lactovaginal, zeby wzmocnic swoja flore po tej grzybicy, zastosuje go przez 5 dni, rano i wieczorem.od jutra zaczne mierzyc temp.zobaczymy jaki tym razem wyjdzie cykl.z tym mierzeniem temp. podchodze jak do jakiegos doswiadczenia biologicznego.dziewczynki,obysmy tym razem cykl zakonczyly owocnie.bo to co ostatnio przeszlysmy to porazka.juz teraz musi byc lepiej!
Anna robilas test?moze jeszcze nic straconego.trzymam kciuki.
 
Hej wszystkim!

U mnie już prawie po @. :-):-)

Kacha - właśnie oglądam "Lost". :-D

Tymczasem pora na kawusię. Częstujcie się! :happy2:

images
 
My poł godz. temu zjedlismy obiad.pozno bo zrobilismy sobie dzis mala wycieczke.a Ty Mary nie kus bo ja probuje cos zrzucic i kiepsko mi idzie. ja musze sie hamowac, bo jak jem to co lubie to w dzien jestem w stanie przytyc 2 kg.ostatnio wazylam sie i mialam 65,5kg a dzis waze sie i juz mam 66,8.moj maz jak sie wzial za odchudzanie to w przeciagu 3 miesiecy zrzucil 20 kg.i dalej chudnie ale az tak rygorystycznej diety nie ma.zmienil tylko swoje niedobre przyzyczajenia.slodyczy wogle nie jadal bo nie lubi. a mnie tak ciagnie do slodkiego.zycze Ci milego ogladania!
 
Hej, ale dziś u mnie pogoda:( nic się nie chce. Właściwie cały dzień siedzę w łóżku, tylko z pieskiem na chwilę wychodzę. @ nadal nie ma, ale nie robię testu, bo za dobrze znam swoje ciało. Nie ma szans niestety żebym była w ciąży skoro mam temperaturę 36,54, poza tym ciągle jestem głodna i popsuła mi się cera, jak przed każdym okresem. Co do mojej wagi to jestem na etapie czytania o dietach :) Bardzo bym chciała zrzucić przynajmniej 5 kg, ale jeśli chodzi o jedzenie to jestem bardzo niekonsekwentna. Całe szczęście ostatnio kupiłam sobie pieska, więc mam pretekst do codziennych dłuższych spacerków. Niestety w takim dniu jak dziś, gdzie strasznie rzuca żabami, nie ma szans na długi spacer:(
 
reklama
mary beth kawa pycha, ale za rogalika tez dziękuje :). Przybyło mi ostatnio 4 kg i próbuje je usilnie zrzucić. Ciezko jest szczególnie ostatnio gdyż miedzy szkoła a praca zostaje mi nie dużo wolnego czasu na jakieś aeroby, a głodować to ja się nie lubię. Postanowiłam wiec zrezygnować ze slodkiego i kolacji. Zobaczymy z jakim skutkiem;)

Ja już po owulce. Zrobiliśmy co mogliśmy a teraz pozostaje nam cierpliwie czekać...I testowac za jakieś 2 tygodnie. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki.
 
Do góry