reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ja tez zastanawiam sie jaka bedzie moja reakcja, niby chcialam juz miec dzieck oi nadal chce molestowalam mojego M. ze to juz ze damy rade i aby to przemyslam i faktycznie zaczelismy dzialac, ale teraz co to bedzie jak zobacze ze to faktycznie wyszlo czy nie spanikuje, jak powiedziec rodzinie, jak w pracy zareaguja bedzie mase pytan i decyzji do podejcia :) taka mala rewolucja :)
 
Witam kochane !! Nadrabialam nadrabialam i udalo sie :D Ja wstalam o 6 dzisiaj i na egzamin fruuu :D napisane i zdane ;p mozna zapomniec ;d Jeszcze czekam na wynik z prawa cywilnego !! juz 2 tyg ;/ i ma byc 30.06 :D i koniec sesji !!! i mam nadzieje ze poprawki nie bedzie;]

Ael ogladalam twoj filmik !! Sliczny brzuszek :) Niezly rozrabiaka ;d piłkarz !!!

kwiatuszku ja testuje za 2 dni :D
 
hej laski a ja sobie wrocilam z pracy czytam i czytam

Claudusia- kochana strasznie mi przykro napewno jest ci strasznie ciezko w sumie wam:/ tule mocno kochana

AeI- super filmik brzuszek tez:) maly karateka:p

A jak tam reszta naszych ciezaroweczek?? a ja sie zastanawiam czy mam testowac czy nie niby nic nie bylo ale ciagnie mnie dziwnie podbrzusze jajnik zakluje ale bardziej nastawiam sie na @ niz pozytywny tescik
 
reklama
Do góry