reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Bild nie marudz kochana bo tu polowa chce miec juz takie dolegliwosci jak Ty :) hihi najpierw marudzimy ze nie ma i ze @ a potem sie marudzi zre wszytsko boli i to ma byc stan blogoslawiony... :)

ja w pracy nadrobilam zaleglosci z wczoraj, spokojnie było
Klari ciesze się, że już jest ok, kolega jednak faktycznie Was zna :) najważniejsze jest już jesteście pogodzeni.
My wczoraj spaliśmy z M. jak dwa bobaski wtuleni w siebie, grzecznie że szok, ale po tych naszych podbojach długoweekendowych należy nam się troche samych przytulasków.
Obudziałam sie dziś rano z takim nieskamiem w ustach i bólem brzucha ze ojoj.. nie wiem co to znaczy, może nadmiar tego kwasu tak na mnie działa, męczyłam się tym a potem z tego wszytskiego zaspałam do pracy...
 
Ooolcia, maluszek dokazuje, kopie, rusza siee, uwielbiam to. A tak to w sumie ok, jedyne co to juz czuje sie lekko ociezala, chodzenie nie jest taka przyjemnoscia jak kiedys... Gdyby nie te noce to byloby super!

ja czekam cały czas na te kochaniutkie ruchy....Widziałam na usg jak sie ruszał/a nawet mi raczka pomachała.To chyba jest piekne odczucie
 
Cześć dziewczynki... ja niestety nadal w pracy... :-( ale kadra wyższa poszła już więc w sumie do godz. 15 mam labe... No chyba, ze coś wyskoczy nagłego i pilnego...


A jak tam u Was??? Coś nowego się wydarzyło :-D no przyznawać się....

donia 1980 piękny maluszek ;-)
 
Donia aż mi się łezka zakręciła takie małe a już można rozróżnić rączki nóżki i główkę.... cudeńko :)
Big całe szczęście że tylko tyle objawów :D pomacaj brzuszek od cioci oli :D:)
 
Od rana mam jakieś dziwne uczucie w podbrzuszu, tak jakby jakiś ucisk... no ale jakoś nie nastawiam się na coś pozytywnego, aby się póżniej nie sparzyć...

Nie wiem jak wy dziewczynki, ale ja czasami zastanawiam się jak zareaguję jak na teście wyjdą mi II kreski... jak to będzie jak usłyszę bicie serduszka (oczywiście chcę, aby wtedy też był mój mąż)... ni niestety na takie wrażanie muszę jeszcze poczekać :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Parowkę robiłam, jakoś średnio pomaga. Psikam co chwilę Acatarem, ale też nie bardzo...

Donia, fajne maleństwo, jak ładnie się pokazało :)
Też czekam na ruchy. Będę spokojniejsza, jak je poczuję
 
reklama
Dziewczyny filmik odblokowałam można oglądać, więc nie ociągać się bo wieczorem znowu blokuje :p

Big te skurcze to są te przepowiadające, się nie martw, pogadaj z ginkiem.

Doniu śliczny pływak, czuję nosem że chłopak :-D
 
Do góry