reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dzięki dziewczyny.Wszystko się jakoś ułoży.Czasami żałuję,że nie zaczęliśmy wcześniej sie starac, no ale cuż chcieliśmy sobie jakoś życie ułożyć,praca itp.żeby sie potem nie martwić. Ja za chwilę mykam z pracy do domku i strasznie sie cieszę :-)
 
Dzięki dziewczyny.Wszystko się jakoś ułoży.Czasami żałuję,że nie zaczęliśmy wcześniej sie starac, no ale cuż chcieliśmy sobie jakoś życie ułożyć,praca itp.żeby sie potem nie martwić. Ja za chwilę mykam z pracy do domku i strasznie sie cieszę :-)

Takie, życie, każdy musi sobie wszystko poukładać, ale będzie dobrze;)
Zazdroszczę, ja jeszcze hoho do końca pracy!
 
Główki do gÓry witaj Malami, ja sie staran pzrezsło 4 latka i nie trace nadzieji bedzie dobrze, MUSI BYC!!!!!!!!!!!!! bo czy jest inne wyjscie NIE !!!!!!!
Zazdrosc zawsze bedzie - ale jest tez radosc ze rodzi sie nowe zycie:-D
I nam sie takie zycie trafi a wtedy ktos inny bedzie nam zazdroscil takie sa koleje losu:rofl2:


Mleczko mniam - dziewczyny smaki robixcie robicie :crazy:

a ja dopiero do pracy lece :p
 
witam dziewczynki! ja już nie staraczka, ale widzę, że moje kochane koleżanki się tutaj zadomowiły.
trzymam za was kciukaski i kibicuję: Oczekusiu, Dotuś, Miss Małopolski;)
zaciskam piąstki za was wszystkie starające się przyszłe mamy na tym wątku!
 
reklama
witaj malami :-) miło,ze coraz więcej nas przybywa..
scarlett cześć Betoniarko ;-) jak patrzę na twój suwaczek to nie wiem kiedy te tygodnie Ci zlecialy:szok:

no idę robić jakieś zarło..
 
Do góry