reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
cześ dziewczyny
Przenosze sie na ten wątek z wątku na 2011 rok,bo nie wiem kiedy sie nam uda.Teraz bedzie 6 cykl staran.Postanowiłam przestac liczyć dni płodne i niepłodne, bo stwierdziłam że to nic nie daje.Dzisiaj jeszcze dowiedziałm się o ciąży kogoś z rodziny i powiem szczerze nie wiedziałm czy sie cieszyć czy płakać.Trochę smutno mi sie zrobiło ,że u Nas nadal nic.Wredota przychodzi regularnie jak nigdy dotąd :((No wyżaliłam się.
 
reklama
Hej malami
Wiadomojak to jest jak ktos z bliskich zachodzi przed nami.. i jeszcze np jak rodzina sie pyta to kiedy Wy? jak ja kocham tego typu pyt. Ale nie martw sie, dobre masz podejscie, czasem po prostu wyluzowanie pomaga, a my tu sobie gadamy totalnie o wszystkim, takze z nami sie nie ponudzisz.

A gdzie i za ile mozna ta milke kupic? Ja bym chetnie ja wypila, albo czekolade na goraco;)
 
Do góry