reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nadrobiłam :-) witam nowe staraczki :-)
Ja po pierwszym dniu w nowej pracy :-) bardzo się cieszę, bo fajnie dziś było. Okres już mi się skończył więc teraz czekam na dni płodne. Ziółka piję i mam nadzieję, że będą efekty. I tak jakoś coraz mniej czasu mam na zaglądanie na forum, ale oczywiście mocno trzymam kciuki za staraczki :-)
 
reklama
Lilou, wysłałam rano smsa do radia z smsem motywującym, dlaczego akurat do niego mieliby zadzwonić, no i zadzwonili :) akurat jak jechałam samochodem do pracy, ale śmiesznie było słyszeć swojego dziadka w radiu :) a tort był pyszny!
 
Jestem mężatką od 2004 roku i mam w niebie trzy aniołki, to mój cały dorobek. A no i ładny wiek 34 lata. Same sukcesy jak widzicie.:blink:

W tym miesiącu spróbowałam testów owu i biorę dostinex bo miałam problemy z prolaktyną. Wszystko było ładne w tym miesiącu, plamienie owulacyjne, dwie krechy na teście owu i seksik też ładny był. A wynik ....no cóż pożyjemy, zobaczymy. Po takim czasie już człowiek tak bardzo się nie stresuje.

Av teraz staram się wstawić suwak, ale zabardzo minie wychodzi. To nic jeszcze sobie powalczę.
 
Ostatnia edycja:
Tak, przeszłam już wszystkie możliwe badania i poza tą prolaktyną, która też nie jest jakaś bardzo wygórowana, jestem okazem zdrowia, mój M. też. Taka natura, ale jakoś to tam będzie.
 
reklama
własnie patrzę na tą tabelkę i sobie uświadomiłam,że pewnie Sylwester będzie z tamponem:baffled::no::crazy: bo przecie będę krwawiąca...
jak się mój m nawali to bedę tańczyć z OB :wściekła/y::wściekła/y:
no ale liczę na prezent noworoczny,albo nafaszeruje się lutką :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry