reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej dziewczynki,
ja już po pracy, jak dooobrze :)
zaraz jadę do dziadka na urodziny, dzisiaj kończy 83 lata :) wygrałam mu w radiu tort hehhee, także będzie konsumpcja :D

no widzę, że nasza mafia wrocławska naprawdę zaczyna być pokaźna :) super :)
 
reklama
hej dziewczynki,
ja już po pracy, jak dooobrze :)
zaraz jadę do dziadka na urodziny, dzisiaj kończy 83 lata :) wygrałam mu w radiu tort hehhee, także będzie konsumpcja :D

no widzę, że nasza mafia wrocławska naprawdę zaczyna być pokaźna :) super :)

Pozazdrościć, ale ja też już nieługo do domku;D
 
Zoszka, nie wiem czy Cię pocieszę, pracuję do 13, codziennie, na pełen etat także jak na mnie to i tak jestem późno w domu ;p
 
No tak, współczuję, ja tak samo i do tego się uczę więc nie ma lekko, ale nie narzekam;) tylko w taką pogodę jest trochę ciężej!
 
Witam dziewczyny,

przyjmiecie staraczkę? Ja może nie pierwszy raz się staram, ale skutek poprzednich pięcioletnich mizerny.
 
witaj martamila napisz coś więcej..
czy mierzysz temp? czy stosujesz testy owu? jaki masz dziś dzień??
julieet o jak miło,fajnie że trafil się tort,a co zrobilaś,że go wygrałas?
a Dziadziuś faktycznie piekny wiek:)
 
reklama
może i owu była, ale my nie działaliśmy kiedy trzeba...
plemniczki nie przetrwałyby tyle, więc lipa...
ja myślałam, że tak jak zwykle @ przyjdzie około 30 dnia a tu w w 26 owu...
masakra
będę pluła sobie w twarz przez cały następny cykl ...
jak to jest ze szczytem śluzu i szyjki... ja mam dziś znów rozciągliwy, ale biały, a w dniach niby owu szyjka była nisko ...
 
Do góry