reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no to zmieniac juz raz dwa - u nas jak snieg w tamtym roku spadł(tu nie ma zimówek) to jezdzili 10 km na godz kapa była - a wody to w domach nie było bo rułoy zaraz pod ziemia sa pozakopywane i wzsystko pozamarzało, myslmy mieli na szczescie :-D
Lucky me :-)
 
reklama
Myślałam że Miss ale Miss za granicą siedzi a nie w PL wiec jesli to nie ta Miss, to w glowie mam Ane, Paulinke, Bajtelka no i Edzie bo reszta to juz zafasolkowana :)
dobrze myślisz:d bo siedzę za granicą ale w końcu jestem z Krakowa:)
no to witaj już tak oficjalnie na forum,mam nadzieje,że Ci siętu spodoba,im nas więcej tym lepiej i jest co czytać....a dnie teraz są juz krótsze więc w domu trza siedzieć...

idę po capuccino,którejś zrobić?
 
nie wiem czy można podawać nawzę?? bo to niby reklama??:baffled:
ale na tamtym forum siedzialam jako matka-polka bo w końcu dziecko mam,potem zaczełam się starać o kolejne i poznałam na innym wątku dziewczyny.
towarzystwo się wykruszyło więc przez przypadek wdepłam tutaj:-)
a Wy wszystkie takie fajne:tak:
oczekująca- przypadkowo tu trafiła,bo ja nikomu nie mówiłam,że tu siedze
a dotka- juz z polecenia;-)
 
No widzisz przeczucia mialam dobre :D:D fajnie ze nas tu tyle :) ciekawe ktorej pierwszej sie uda :) A Ty oczekusia swoje plany na wiosne przełożyłaś jednak?
 
reklama
Do góry