reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Czesc dziewczyny :-) ja już wstałam a M. słodko spi koło mnie ;-) mam ochotę go zgwałcić taki bezbronny jest ;-) ale no cóż nie możemy.. bo M. ma mecz..a mnie się teoretycznie płodne zbliżają :-)
 
reklama
Wstawać śpiochy!
A te moje brudne myśli... aaa to takie tam, o lesie, o norze, no o wilkach nooo:-D
Nareszcie się @ skończyła więc do roboty sie pomalutku zabieram. Co prawda P. dziś w pracy do bardzo późna ale jutro.....:blink:
Magd.a piłkarz?:-)
Ael, kobieto jakby się dało...
 
Ostatnia edycja:
Dziura.. no fakt dobraliśmy się jak Flip i Flap.. ja malutka drobniutka a on 190 wzrostu potężny chłop ;-) ale przynajmniej ma mnie kto całować w czoło ;-)

Kochana ja sobię wezmę mdłości na późniejszy czas, może być? :-)
 
witam panienki ael byłam w aptece i oczywoscie nie było tej wody ale pani zamowiła mi i bedzie na poniedzialek mam nadzieje ze bedzie dobra
Ogolnie to o higiene chyba czasem dbam przesadnie bo jak juz pomysle ze znow pecherz mnie moze bolec to same wiecie
czuje ze pobolewa mnie lewy jajnik i by sie zgadzalo bo nicy oststnio owu była z prawego
od dzis w zasadzie powinnam brac lutke ale poczekam do owu
 
Hej kwiatuszku to super. Woda w smaku jest dobra, ponoć najlepiej działa gdy jest ciepła. Sama wypróbujesz. O higienę też dosadnie dbać nie można. Myjąc się środkami intymnymi możesz zmienić środowisko z kwaśnego (bardzo dobrego dla nas) na zasadowe które jest dobre dla bakterii. Można kupić mokre chusteczki do higieny intymnej i używać po każdej toalecie.
 
reklama
Do góry