reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A wszystko dobrze :-) staram się co drugi dzień działać ze swoim. I już się zaczął 10 dc ;-).
No ciekawe jakie już sprośne myśli miała Dziura :-)
 
Hi hi na wilka to wcale nie takie fajne, zwłaszcza dla faceta :-D Mój Książe zawsze kiedy mu mówię, że dostałam @ mówi: to teraz będzie na wilka, auuuu :-p
Skarpetusia- wypraszam sobie :-p starsza ode mnie jesteś a ja to znam ha ha ;-) chyba o to chodzi, żebyś miała kosmate myśli :-D ja mam Przytulankę z moją pracą hi hi ;-) życzę milutkich snów o wilkach :-D
Klari- Ooo to blisko mnie, ja teraz zaczynam 11 dc, zaczynam bo już po północy :-D
Atan- ja tam nie wiem, czy podwójna owulka jest po extra orgazmie, ale słyszałam, że po anty może się zdarzać :-)
 
Z tym seksem na wilka to z kawału.

Poszedł facet z ciężarną kobietą na początku ciąży i po badaniu pyta się lekarza: Panie doktorze, a jak to jest z seksem?
- Wie pan, w 1szym trymestrze można spokojnie na misjonarza, w drugim to lepiej od tyłu, a w trzecim na wilka.
Facet zdziwiony patrzy na doktora, pyta się: A jak to jest na wilka?
- Wie pan, siedzi pan koło nory i ryczy jak wilk. XD

Teraz będziecie wiedzieć :-D

No dobrze to jak coś w sprawie reklamacji jutro kierować się będę do Truskawki, Kasi i Monis :-D
 
no ja tez o tym nie wiedzialam ze ta owulka niby od tego watpie ale ktos dzisiaj pisal nie chce mi sie szukac ze tak niby wyczytala w gazecie wiec ciekawa jestem co to za gazeta ;-)tez uznawalam ze od tabletek bo tak ginek powiedzial ;-) wiecie co ide spac niemam sily ziewam jak najeta ;-)
wiec dobranoc kochane :-)do jutra zobaczymy jaka tempka bedzie ;-)
 
Ja też uciekam spać bo coś brzuch mnie boli i mnie mdli od wczoraj coś się źle czuję :-(.
Dobranoc ;** Dla ciężarówek spokojnej nocki a dla staraczek baaardzo owocnej ;-)
 
Ael- a kawał pewno z życia :-D ale tak, tak ten kawał leciał :-D Eeee spokojnie… ja mówiłam, że bez fasoli mdłości nie biorę, a dopiero jutro będę mogła kosmate myśli mieć hi hi ;-)
Atan- kolorowych senków :-) Kurczę sama tu zostanę :-p
 
reklama
No Kochane to teraz prosze mi tu meldować, która kiedy testuje> bo ja tu wchodze licze codziennie na dobre wieści, a tu cicho...

Rasta co tam u Ciebie? przykro mi...ale główka do góry;)przyjdzie czas na Ciebie:) A zupełnie sie nie nakrecając nie doszukując niczego, myslałas zeby test ciążowy powtórzyć? w ogóle dostałas @? daj Kochanie znac co tam u Cieibe...

A ja czekm...pewnie jeszcze ok godziny i bede wiedziec czy Kropka ładnie rośnie...
 
Do góry