reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fiona i jak mama zareagowala ze bedzie babcia :-)?? jak sie czujesz ??

kurcze ja to mam szczescie ledwo co zainstalowalam necik i mam czas z wami pogadac to was niema :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ael- no sama zobczysz, że od razu Ci przejdzie jak weźmiemy te mdłości na fasolki :-D dbaj o siebie i Fasolka dbaj :-)
Fiona- witaj :-D faktycznie dawno Cię nie było :-) Co u Ciebie? Jak się czujesz? :-)
 
Truskawka ja Cię trzymam za słowo. Tylko powiedzcie mi które chcą te magiczne mdłości, żebym mogła jutro ewentualnie poskarżyć się, że nie wzięłyście :-D

Kasia no to dobrze, że tsh w normie i to najważniejsze. Na razie ciesz się seksem póki możesz :-D bo mój czasem jak wilk, siedzi koło nory i ryczy. XD
 
eeee a ja nieznam sexu na wilka jak to jest??
eee nie pamietam ktos ppisal do mnie ze dwie owulki ma sie niby przy duzym orgazmie niewiem co to za gazeta byla ale zszokowalam sie tym postem ;-)
 
reklama
Do góry